anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wybrac przewoznika gdy kupuje wiecej przedmiotow od jednego sprzedajacego.

kuubeek1981
#7 Wielbiciel#

Nie moge wybrac przewoznika gdy kupuje wiecej przedmiotow od jednego sprzedajacego.

Np znajduje przedmiot w cenie okolo 50 zl , ale zeby miec kuriera za darmo wybieram 2 sztuki.

Przy jednej sztuce w koszyku wchodze w wybor i mam kilku przewoznikow dostepnych a przy dwoch sztukach mam tylko informacje kurier bez mozliwosci wyboru konkretnej firmy.

Rodzi to problem natury logistycznej bo chcialbym np tylko firme dpd a przy dwoch sztukach nie wiem ktora mi zostanie wyslany towar.

Czy da rade to jakos ominąc??

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, to sprawka Allegro tak ma być.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@kuubeek1981 Nie wybierzesz!

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kuubeek1981  sprawdź czy masz obok kuriera zielony napis ZMIEŃ, jeśli jest to będziesz mógł wybrać kuriera, jeśli nie ma, to loteria.

oznacz moderatorów

kuubeek1981
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie ma a nawet jak jest to jest dwa razy kurier ale bez nazwy przewoźnika. Lipa z tym jest straszna 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wygląda to tak jakby allegro chciało trochę poprawić swój wizerunek jako dostawcy . Dotychczas wybierając konkretnego kuriera nieraz trzeba było czekać dłużej niż podawali (nie podjechał bo mu się nie opłaciło lub inny powód) ,teraz może będzie zabierał ten któremu w danym czasie będzie bardziej po drodze. Czy to polepszy wizerunek ,trudno powiedzieć ,czas pokaże.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  a moim zdaniem to nie chodzi o poprawe wizerunku tylko o przekierowanie paczek na ONE kurierów tam gdzie jest to możliwe.

Mieliśmy juz taki przypadek że kupując wybraliśmy "kurier" wyruszyło ONEm i jechało 11 dni . W miedzyczasie musieliśmy kupić drugi raz dokładnie wybierajac DPD , Przyjechało nastepnego dnia

Oczywiscie sprzedawca nie widzi że kupujący wybrał po prostu "kurier" w zamian za to widzi metode dostawy podstawioną przez allegro 

oznacz moderatorów

gargulce2
#10 Popularyzator#

@kuubeek1981 zapraszam do tematu brak wyboru kuriera w smart... 

oznacz moderatorów

subiekt13
#8 Zapaleniec#

Wprowadzili to w maju, jest fatalne i ogranicza możliwości Smarta. Do tego mam wrażenie, że jest preferowana dostawa Allegro One, która nie dosyć, że jest jedną z  najgorszych (późne godziny dostawy, niemożność dogadania się z kurierem) to najgorsze, że są problemy przy zwrocie. bo jest niewiele punktów odbioru Allegro.

Jeśli ktoś zna jakiś sposób by można było wybierać to piszcie  

oznacz moderatorów