anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od jakiej kwoty dostawy działa Smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:80317014
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie do jakiej kwoty dostawy jest allegro Smart ponieważ zamawiam jakieś tam drobne rzeczy i jest Smart jak koszt kuriera wynosi 12 zł a jak już wynosi 50zl to nie jest Smart jak to działa dokładnie to zależy od wielkości paczki czy jak 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:80317014 zasada jest prosta. Oferta i transport musi być oznaczony ikonką Smart.

Jak korzystać z Allegro Smart 

oznacz moderatorów
Client:80317014
#8 Zapaleniec#

Teraz już rozumiem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Są zasady: przy zakupie wielu przedmiotów od jednego sprzedającego łączny koszt dostawy (przed skorzystaniem z Allegro Smart!) w ramach jednej wysyłki z Allegro Smart! jest mniejszy niż 100 zł.

ale: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
mtenaall
#1 Nowicjusz#

Od kiedy obowiązuje to 100 zł? Przedłużyłam smart w sierpniu 2022, kupowałam bez opłat od kwoty 40 zł, również wielopaki, gdy taka opcja była zaznaczona. W tym roku za wielopak napoju 8 szt (cena 55.52 zł)zapłaciłam 10,95 zł, choć "od frontu" było napisane tak: "

Na adres koszt dostawy
Kurier, UPS 12,99 złz pakietem 0,00 zł
Kurier, DPD 12,99 zł  z pakietem 0,00 zł
Kurier, InPost 10,95 zł Kurier, InPost
 
Po kliknięciu "Kupuję i płacę" miałam jedynie opcję Kurier InPost 10,99 zł
Nie rozumiem dlaczego.
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mtenaall 

Chodzi o koszt dostawy. Nie możesz np nadać 11 paczkomatów do tej transakcji w ramach SMART bo ich realny koszt to 9.99 x 11 wynosi 109,89 zł

oznacz moderatorów