anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatności Allegro Smart za obraniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:42257383
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Dlaczego na Allegro Smart powtórnie muszę zapłacić całą kwotę w opcji kurier za pobraniem za zakup w kwocie 273 zł ? Przystępując do Smarta czytałem,że niecałe 4 zł. Dziękuję ,Maciej [edycja]

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:42257383 

Podaj link do oferty. Zobaczymy co tam się dzieje.

oznacz moderatorów
Client:42257383
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję, już mi wyjaśniono.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42257383  Odpowiedź jest prosta, nie wszystko jest dostępne z przesyłką Smart, zależy czy sprzedający ja udostępnia, zależy od metody dostawy, tu masz wszystko:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
Client:42257383
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42257383 Cześć. W ramach Allegro Smart! możesz skorzystać z czterech metod dostawy z opcją płatności przy odbiorze:
- Allegro Kurier DPD pobranie,
- Allegro Pocztex 48 pobranie,
- Allegro Punkty Poczta pobranie,
- Allegro Kurier UPS pobranie.

W tej ofercie żadna z tych metod nie została udostępniona i ze Smarta skorzystasz tutaj tylko podczas zakupów z płatnością z góry. Ty wybrałeś metodę Kurier pobranie Pocztex (bez ikonki Smart), spójrz: 

ko_alka_0-1646120892696.png

Jeśli chcesz, to możesz anulować ten zakup i poszukać oferty, która spełni Twoje oczekiwania. Na Allegro odnalazłam ofertę z poszukiwanym przez Ciebie produktem, w którym oferowana jest dostawa za pobraniem z pakietem Smart:

ko_alka_1-1646121218621.png

Jeśli kiedyś będziesz miał jakieś wątpliwości dotyczące zakupów, to zgłoś się do nas na Gadane, pomożemy Ci 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:42257383
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, że jak zakup oznaczony jest Smartem, to jeszcze musi być opcja za pobraniem z ikonką Smartu ? To nie jest jedzoznaczne ?  Dziękuję.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42257383 Zgadza się. Metody dostawy, które nie są oznaczone ikoną Smart, nie będą objęte darmową dostawą 

ko_alka_0-1646123937873.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:42257383
#8 Zapaleniec#

W takim razie jeszcze raz dziękuję. Już wszystko wiem.😊

oznacz moderatorów