anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka inpost stoi w miejscu

MAMY ROZWIĄZANIE!
koonstancja
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłam słuchawki za prawie 300zl, długo czekałam aż sprzedawca wyślę towar. Wkoncu po wysłaniu paczka trafiła do oddziału z którego wyruszyła 19.12.2023 koło 20 i do tej pory nic. Wychodzi na to że krąży po Polsce w busie już ponad 24h. Dzwoniłam na inpost ale ciągle każą później dzwonić. Pisałam do sprzedającego ale stwierdził że on nic na to nie poradzi. Mogę prosić o pomoc. Sprawdzenie gdzie ta paczka i co dalej robić...

Nr zamowienia

bfabc0b0-9a66-11ee-92e0-7f3cd2827473

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

I tu ci pomogą?  ten zakup to od kogo prywatny czy firma?

oznacz moderatorów
koonstancja
#7 Wielbiciel#

A nie pomogli by? Właśnie dostałam powiadomienie że wkoncu dotarła do następnego oddziału... A już myślałam że będzie kłopot z zaginięcie paczki

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że nie, mogą zapytać tak jak ty.

oznacz moderatorów
koonstancja
#7 Wielbiciel#

Jechała jechała aż dojechała do oddziału. Pospieszyłam się... To już chyba wkoncu dojedzie do mnie

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Jest okres przedświąteczny, paczek są setki tysięcy jeśli nie miliony - siłą rzeczy jakiś mały % paczek zaliczy opóźnienie i na to się nic nie poradzi. 

Poczekaj do jutra, pewnie ruszy dalej 🙂

Kiedy dokładnie paczka została nadana / odebrana przez kuriera z paczkomatu?

Co jak co ale InPost w tym okresie robi świetną robotę i paczki docierają naprawdę sprawnie. 

oznacz moderatorów
koonstancja
#7 Wielbiciel#

Właśnie dostałam powiadomienie że już trafiła do oddziału a została wysłana 18 grudnia. Panika już że nie dotrze bo zaginęła. Dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów