anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat: W tej promocji nie możesz wykorzystać więcej kodów

Agatka_Agata
#2 Obserwator#

Wykupiłam właśnie za punkty w promocji bankowej "MASTARCARD" kod do allegro smart, przy wpisaniu kodu wyskoczył mi komunikat: "W tej promocji nie możesz wykorzystać więcej kodów". Korzystałam już dwukrotnie z kodu, czy jest jakiś limit ile kodów może wykorzystać jeden użytkownik? nie wyskoczyła nigdzie wcześniej taka informacja 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agatka_Agata, dasz, proszę, znać, czy chodzi o promocję? 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agatka_Agata
#2 Obserwator#

Zgadza się, wykupiłam kilka kodów za punkty w programie Mastercard bezcenne chwile. 

oznacz moderatorów

Agatka_Agata
#2 Obserwator#

@mr_oma  napisał(a):

@Agatka_Agata, dasz, proszę, znać, czy chodzi o promocję? 🙂  

 

@mr_oma Zgadza się, wykupiłam kilka kodów za punkty w programie Mastercard bezcenne chwile. 


 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agatka_Agata Konsultuję Twoją sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agatka_Agata Bardzo dziękuję za cierpliwość! 🙂 Konfiguracja tej promocji pozwala na dwukrotne wykorzystanie kodu na Smarta, dlatego przesłaliśmy Ci już mejlowo kod reklamacyjny na Smarta, który będziesz mogła wykorzystać. Przepraszam za trudności i życzę miłych zakupów 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:79759532
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, mam taki sam problem, pojawia się komunikat, "W tej promocji nie możesz wykorzystać więcej kodów" a chciałabym wykorzystać voucher na smarta na miesiąc.. PRoszę o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79759532 Cześć. 🙂 Sprawdź proszę swoją skrzynkę mejlową — wysłaliśmy Ci już nowy kod. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów