anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją Smart

syll92
#7 Wielbiciel#

Witam, od 1/03 jest promocja na Allegro Smart . Jednak mam problem, bo wyskakuje informacja

Screenshot_20210302-110038.png

, ze nie mogę aktywować pakietu mając go aktywny na innym koncie. Mam tylko jedno konto. O co chodzi?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wygląda ,że system wykrył powiązanie Twojego konta z kontem innego użytkownika .

syll92Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  • zarejestrowane konto w Serwisie;
  • brak aktywnego pakietu Allegro Smart! na żadnym z posiadanych przez Ciebie kont;
  • brak aktywnego Smart! na start na innym Twoim koncie.
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@syll92 coś nie wyszła Allegro ta promocja. Może miałeś kiedyś inne konto, może masz konto powiązane z innym kontem, które ma smarta. Ktoś tu pisał, że nie ma i nie miał nigdy smarta, ale robił zakupy ze smartem z konta znajomego i też mu wyświetliło, że promocja nie jest dla niego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@syll92 Ta promocja obowiązuje tylko na jedno konto. Musiałeś wcześniej ją aktywować na innym swoim koncie. Na pewno masz dwa konta.

oznacz moderatorów

syll92
#7 Wielbiciel#

Jak mam na pewno dwa konto to proszę podać mi te drugie 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 syll92pisz przez allegro kontakt , wypowie się kompetentna osoba . Tu jest forum użytkowników i w Twoim przypadku możemy tylko gdybać .

Tu masz link -https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-kupic-usluge-allegro-...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@syll92 To korzystasz czy nie?😁 Moderator pisze że korzystasz.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433, wpis @syll92 pochodzi z 2.03.2021 r. Skontaktowała się z Allegro mailowo w tej sprawie i następnego dnia miała już możliwość skorzystania z promocji Smart na Start. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@syll92, z tego, co widzę, otrzymałaś odpowiedź w korespondencji mailowej. Od 03.03.2021 r. korzystasz z promocji Smart na Start. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów