anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Procent zwrotu pieniędzy za rezygnację z Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
kiciemordki
#7 Wielbiciel#

Jaki procent pieniędzy otrzymuje się przy rezygnacji z rocznego pakietu Allegro Smart? Czy będzie to ułamek w postaci x/365, gdzie x to liczba dni, które jeszcze pozostały do dnia, do którego była wykupiona usługa?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@kiciemordki nic 😞 zwrot całości jest jak wypowiesz do 30 dni od wykupienia 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kiciemordki
#7 Wielbiciel#

Nieprawda. Zgodnie z https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rezygnacja-z-allegro-smart/jak-zrezygnowac-z-allegro-smart-g... otrzymam pewną część pieniędzy: "pieniądze, które Ci zwrócimy, obliczamy proporcjonalnie do czasu świadczenia usługi, z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie opcji płatności za Allegro Smart!"

Nie jest jednak napisane ile dokładnie, stąd moje pytanie na forum

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No tak czyli dzielimy kwotę przez wykorzystany czas.

oznacz moderatorów
Client:108367900
#7 Wielbiciel#

Witam. Zrezygnowałam z allegro Smart dzień po wykupieniu. Nie otrzymałam zwrotu. Jednak znowu chcę mieć allegro Smart. Co zrobić aby połączyć się z moderatorem dopytać o zwrot środków 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:108367900 Cześć. 🙂 Zrezygnowałeś z Allegro Smart! w ciągu pierwszych 30 dni, dlatego w ciągu 14 dni zwrócimy Ci cały koszt usługi, jaki poniosłeś. Środki trafią na konto, z którego opłaciłeś subskrypcję. 
Jeśli chcesz ponownie aktywować Smarta, zrobisz to tutaj: https://allegro.pl/smart 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością, ale może ktoś co rezygnował to potwierdzi.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kiciemordki Wzór na obliczenie tej kwoty to:  pełna kwota * (niewykorzystane dni / liczba dni okresu rozliczeniowego). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów