anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z zwykłego smarta do smart rodzina

MAMY ROZWIĄZANIE!
KKaRoLeQQ
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dotychczas korzystałem na swoim koncie z funkcji smart lecz z uwagi na promocję, którą allegro zaoferował czyli smart dla rodziny, chciałem skorzystać z tej opcji i podpiąć się pod brata. Niestety gdy klikam w link do zaproszenia, pojawia mi się komunikat następujący.

ss błędu z zaproszeniass błędu z zaproszenia

Na swoim koncie smart miałem aktywny do 2 kwietnia br. Wcześniej anulowałem grupę rodziny, którą dla testów powiązałem z innym kontem, aby sprawdzić jak to działa. Gdy obecnie klikam w smart na swoim koncie, nie widzę innej opcji niż opłać smart.

Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KKaRoLeQQ To brat powinien zaprosić Ciebie do Allegro Family. Może to zrobić przez tę stronę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
KKaRoLeQQ
#7 Wielbiciel#

Tak jak wspomniałem, kiedy klikam w link zaproszenia od brata, wyświetla mi się komunikat, który dołączyłem w poprzedniej wiadomości.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów
KKaRoLeQQ
#7 Wielbiciel#

Próba w trybie incognito przeglądarki również wyświetla ten sam komunikat. Nie sądzę, aby ciasteczka lub inne pliki tymczasowe przeglądarki miały na to wpływ.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KKaRoLeQQ Do 17 kwietnia usługa Allegro Smart! będzie aktywna na Twoim koncie. Po tej dacie spróbuj ponownie skorzystać z opcji Smart udostępnianej w ramach Allegro Family.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
KKaRoLeQQ
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję za informację.

W takim razie czekam do tej daty. Nie wiem czy zamykać wątek czy nie, może warto poczekać do wspominanej daty i wówczas jak zadziała, dam iż problem został rozwiązany.

oznacz moderatorów