anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka Żabka

Forplay
#7 Wielbiciel#

Mam kolejną sytuacje - zamówienie:

Adres punktu dostawy

Sklep Żabka
po czym dostaję wiadomość że:

Zaadresowana do Ciebie przesyłka przesyłka nr: 0***6
oczekuje na odbiór w Urząd Poczty W***

Zaczyna mnie to drażnić - po to zamawiam przesyłki do Żabki żeby je odebrać w dogodnej chwili po pracy - nawet po godzinie 22 - a nie w godzinach pracy wiejskiej poczty.
często Wam się takie coś zdarza?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@Forplay  Tak jest niestety.  Zdarza się to w kilku przypadkach :

- Żabka ma już ileś paczek i moze odmówić przyjecia nastepnej - wtedy ląduje na poczcie

- Poczta Polska ma "focha" i od razu dostarcza do swojej placówki

Chyba niestety jest to w regulaminie i nie możesz nic z tym zrobić 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Forplay  Tak mieliśmy, Jest teraz jakaś promocja że jeżeli zamówisz odbiór w Żabce to dostajesz monety.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Forplay  Złóż reklamację sprzedawcy i nie odbieraj przesyłki. Domagaj się dostawy do tego punku, który wybrałeś w ofercie. Kupując towar nie akceptujesz automatycznie żadnych regulaminów pocztowych. Był tu już kiedyś opisywany podobny przypadek, kiedy pracownik Allegro starł się wmówić kupującemu, że dokonując zakupu akceptuje regulamin przewoźnika, ale po odwołaniu zmienił zdanie i przyznał, że kupujący ma prawo oczekiwać dostawy zgodnie z umową zawartą ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Forplay
#7 Wielbiciel#

na przesyłkę już tydzień czekam - więc odebrać muszę - bo czasu szkoda - tyle że właśnie reklamację muszę złożyć bo mnie to drażni

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, tak nie odbieraj, nie masz problemów ?stwórz sobie. Oczywiście reklamację, jak najbardziej popieram.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Forplay Jest to zgodne z regulaminem Poczty Polskiej . Możesz nie odebrać przesyłki , sprzedający zwróci Ci środki ........ niestety sealed

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Albo wyśle na swój koszt jeszcze raz, na adres zgodny z zawartą umową.

oznacz moderatorów