anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka SMART przy aukcjach z licytacją.

mariuszabr
#1 Nowicjusz#

Witam. Interesuje mnie przesyłka SMART przy aukcjach z licytacją.

1. Czy jak wygram kilka aukcji z licytacją, każda poniżej 40zł, w sumie ponad 40 u jednego sprzedającego. Czy będę mógł mieć wysyłkę SMART

2. Wygrałem aukcję z licytacją SMART poniżej 40zł. Chcę dokupić coś też SMART w Kup Teraz, żeby było powyżej 40 i wybrać przesyłkę SMART. Jak to zrobić?

Pozdrawiam Mariusz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@mariuszabr musisz pojedynczo kupować ale nie płacić potem kliknąć zaznacz, zaznaczyć wszystkie aukcji kup teraz i licytacje i na dole opłacić razem wtedy będzie smart o ile sprzedawca ma poprawny cennik bo jak ustawił wysyłam 1 sztukę w paczce to może Ci się nie udać 😞

zazn.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mariuszabr 1. Tak, o ile nie będzie innych ograniczeń Smart, których jest wiele.

2. Kupujesz przez Kup teraz, ale po przekierowaniu do banku nie płacisz. Potem wchodzisz w zakładkę Kupione, anulujesz rozpoczętą płatność, zaznaczasz po lewej stronie przedmioty z licytacji i z Kup teraz, następnie na samym dole klikasz Zapłać.

Nie ma już opcji Zaznacz, jak ktoś wyżej wprowadza Cię w błąd.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak możesz zsumować kilka aukcji aby kwota przekroczyła tę wymaganą na smarta o ile sprzedawca daje taką możliwość w swoich ustawieniach.

oznacz moderatorów