anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rodzina nie moze mnie doposac do korzystania ze SMART

bilu801
#7 Wielbiciel#

Witam, korzystałam że smart ale skończyła się promocja i siostra chciała.mnie doposac do swojego SMART lecz nie dostałam żadnej informacji na meila. Dlaczego? Co jest powodem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bilu801 czy Twoja siostra korzysta z promocji Smart na start lub Smart dla studentów? W takim wypadku nie może udostępnić Ci swojego dostępu. Jeśli posiada standardową subskrypcję, niech przejdzie do edycji rodziny, usunie zaproszenie dla Ciebie i wyśle je ponownie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

bilu801
#7 Wielbiciel#

A co to jest smart na start i czym się różni? Co oznacza subskrybcja standardowa? Jeśli chodzi o to czy korzysta z tych 5 darmowych przesyłek, to nie, ma normalny pakiet roczny.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bilu801 Obecnie jesteś założycielem innej grupy rodzinnej. Nie możesz korzystać z darmowych dostaw w ramach smart, ponieważ korzystałaś z 3-miesięcznego darmowego okresu próbnego Smarta. Okres próbny się zakończył. 

Smart na Start to właśnie okres próbny. Subskrypcja standardowa to po prostu płatna wersja Smarta: https://allegro.pl/smart 

Z kolei jeśli chodzi o to, że chcesz dołączyć do innej grupy, niż tej, w której obecnie jesteś, to najpierw musisz opuścić obecną grupę Allegro Family (czyli usunąć wszystkich jej członków). Zrobisz to tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/allegro-family 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bilu801
#7 Wielbiciel#

Siostra ma roczny pakiet smart za 49 zł i kończy się w kwietniu. Nie ma 3 miesięcznego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Głowa rodziny musi mieć Smarta żeby reszta mogla korzystać z niego.

oznacz moderatorów

bilu801
#7 Wielbiciel#

I ma kupiony rok temu za 49 zł i kończy się 23 kwietnia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bilu801 Wejdź proszę w zakładkę, którą podałam wyżej i sprawdź, w jakiej grupie rodzinnej obecnie jesteś. 

Żeby dołączyć do grupy rodzinnej siostry, musisz opuścić tę, w której obecnie jesteś (a jesteś organizatorem jakiejś grupy, czyli musisz usunąć wszystkich członków tej grupy, żeby dołączyć do innej). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bilu801
#7 Wielbiciel#

Po wpisaniu meila dodają. Członka rodziny  do smart wyskakuje dziwny komunikat 

Allegro Family jest niedostępne dla użytkowników kont firmowych

Nie mam konta firmowego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi W promocji na Start można skorzystać ze Smarta ale tylko w 5 dostawach.

oznacz moderatorów

bilu801
#7 Wielbiciel#

Wiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz być tylko w jednej grupie.

oznacz moderatorów