anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart - od kiedy aktywacja usługi?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wojtek_lask
#8 Zapaleniec#

Hej, skończył mi się Smart 14 lipca 2023. Chcę opłacić Smarta od 17 lipca, a system w trakcie płatności pokazuje mi przedział 14 lipca 2023 - 14 lipca 2024. Przecież teoretycznie nie miałem możliwości korzystania z tej usługi przed 3 ostatnie dni, to dlaczego system chce żebym opłacił coś wstecznie? Dla mnie jest to trochę dziwne. 

Dzięki za wszelkie wyjaśnienia, pozdrawiam!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@wojtek_lask miałeś bo działa przez 14 dni, poczekaj 15 dni, w tym czasie możesz kupować i odnów 29 lipca 🙂 bo inaczej wliczy Ci okres wypowiedzenia i będziesz miał od 14 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wojtek_lask
#8 Zapaleniec#

Genialnie. Dzięki za odpowiedź!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@wojtek_lask Miałeś i masz Smarta 14dni po zakończeniu aktywnego>czas wypowiedzenia, Opłacając w czasie tych 14dni zawsze następny zacznie się z końcem obecnego, chcesz mieć 14dni za darmo>opłać po 15dniach.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Są rozwiązania jeszcze dziwniejsze... 😃   Mi smart kończył się w lutym, odczekałem te terminy wypowiedzeń, ale ponieważ nie planowałem zakupów to postanowiłem na razie nie kupować smarta.  Wiec w marcu Allegro zaproponowało mi bezpłatny smart na 3 miesiące w ramach zachęty dla nieposiadającego smarta.

Więc miałem smarta darmowego do czerwca, w czerwcu kupiłem w promocji za 49 zł, mimo że oficjalna cena jest 59.

@wojtek_lask  Jeśli nie musisz robić zakupów codziennie to lepiej się nie spiesz, kup smarta kiedy naprawdę potrzebujesz, nie na zapas.

 

oznacz moderatorów
wojtek_lask
#8 Zapaleniec#

Dzięki Panowie! Super wiedza, pozdrawiam!

oznacz moderatorów
wojtek_lask
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie za informację, jestem teraz mądrzejszy 🙂

oznacz moderatorów