anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart! w okresie wypowiedzenia

inrobert
#7 Wielbiciel#

Kupiłem Allegro Smart! pakiet 1 miesiąc (nie był to mój pierwszy zakup tej usługi). Według regulaminu usługa Allegro Smart! ma 14-dniowy okres wypowiedzenia. Dopytałem obsługę Allegro, czy po rezygnacji z usługi w okresie wypowiedzenia można normalnie korzystać z usługi i otrzymałem informację, że tak – "można korzystać jeszcze przez 14 dni od rezygnacji".

Po kupieniu Allegro Smart! zrobiłem zakupy na Allegro i zaraz potem zrezygnowałem z usługi Smart!. Okazuje się, że po rezygnacji nie mam jednak możliwości korzystania z darmowych przesyłek Smart i okazji Smart!

Jak to wygląda w praktyce. Na pewno wiele osób rezygnowało i wie, jak to wygląda w okresie wypowiedzenia. Działa Smart! w okresie wypowiedzenia?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli kupisz Smart na miesiąc, to praktycznie korzystasz z niego miesiąc + 14 dni, czyli także w okresie wypowiedzenia. Umowę wypowiada Allegro. Po okresie wypowiedzenia można ponownie kupić Smart. Jeśli sam rezygnujesz zaraz po zakupie, to zapewne usługa jest natychmiast wyłączana.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@inrobert "Po kupieniu Allegro Smart! zrobiłem zakupy na Allegro i zaraz potem zrezygnowałem z usługi Smart!. Okazuje się, że po rezygnacji nie mam jednak możliwości korzystania z darmowych przesyłek Smart i okazji Smart!" - no i prawidłowo, bo jedyny cebularz, z jakiego powinna być znana Polska, to ten lubelski😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  ‌‌‌‌‌‌🤣🤣🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to się kłóci z zapisem o 14-dniowej rezygnacji.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Nie wiem czy to się opłacało, kupić Smarta za 8.99, żeby nie płacić 8,99 za paczkę po czym z niego zrezygnować? Brzmi jak inwestycja roku cool

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@inrobert  z ciekawości - w jakim celu rezygnuje się z usługi skoro i tak jest ona na miesiąc? 

oznacz moderatorów