anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart wysylka problem

undead16
#7 Wielbiciel#

Witam , mam w koszyku produkty za 90 zł a nie ma smarta mimo że jak wchodzę w poszczególny produkt to pisze smart? Różne zakupy ale od jednego sprzedawcy. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_Likos_
#21 Demiurg#

@undead16 zobacz czy wszystkie produkty maja jakąś wspólna metodę dostawy i czy jest ona smartowa. Byc może którys z produktów ma inną metode dostawy lub któryś z produktów nie ma metody oznaczonej smart.

Wówczas przed zakupem wrto napisac do sprzedającego. Poprawi cennik i wtedy powinno byc ok

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wkładaj po kolei do koszyka a zauważysz który nie spełnia warunków Smarta, NA początek włóż tam "pewniaka".

oznacz moderatorów

undead16
#7 Wielbiciel#

Dzieki za pomoc, wychodzi na to że jakiś limit jest bo jak włożyłam więcej niż 11 to wypadałam ze Smart a jak dałam 11 to jest Smart

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Koszty wysyłki zapewne przekraczają limit 100zł.

przy zakupie wielu przedmiotów od jednego sprzedającego łączny koszt dostawy (przed skorzystaniem z Allegro Smart!) w ramach jednej wysyłki z Allegro Smart! jest mniejszy niż 100 zł.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@undead16  nie powinno być limitu ilościowego ( zdaje sie jest on na poziomie 50) . My wywyłamy drobiazgi i zamówienia na kilkadziesiąt pozycji także są liczone "smart" . Zobacz cennik dostawy tego 12 produktu albo spróbuja włożyć inny produkt zamiast tego.

Innym powodem może być że jak dorzucasz do koszyka to rośnie ilośc wysyłek. Zamówienie nie może być smart jeśli koszt dostawy przekracza 100zł

oznacz moderatorów