anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartweek kupione!! I Niekupione

MAMY ROZWIĄZANIE!
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Kolejny raz zostałem wyrolowany. Dziś punkt 12.00 ruszyła sprzedaż dysków SSD 512GB... Czekałem parę godzin.. Wreszcie start..klikam. Kupiłeś dysk...wybieram paczkomat..i 3s po tym info,że oferta nieaktualna bo się sprzedało.. Wchodzę na kupione..a tam po dysku ani śladu... Też tak macie? Lub mieliście   

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39
ACCURON
#13 Ambasador#

sprzedaz trwała 56s

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Accuron..co niezmienia faktu,że towar był kupiony..i dziwnym trafem PRZEPADŁ

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

jest duzo chetnych na towar ja czekam na mi band 4

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Haki1981 Kupiony jest dopiero wtedy, gdy płatność zostanie zakończona (nie w momencie wrzucenia do koszyka, czy kliknięcia "kup teraz").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Ja miałem komunikat.. kupiłeś dysk... Wybierz forme dostawy...wybtałem..i towaru ani aukcji nie ma

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Haki1981 Informację mogłeś mieć, niemniej przedmiot "spada" do kupionych dopiero w momencie jego opłacenia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Kiedyś byłem tzw ZŁOTYM SPRZEDAWCĄ na Allegro... Nie jestem tu od miesiąca... Tylko wytłumacz mi jedno.. wchodzę na smartweek.. by kupic cos mniej chodliwego... I dziwnym trafem tam nie ma takich jaj jak z dzisiejszymi dyskami... Z tabletkami do zmywarki 200szt..w tygodniu.. po 3s tysiace opakowań sprzedanych!!   Ściema i żenada

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

dzisiaj kupilem dzbanek brita bylo 1990szt

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Bo było małe zainteresowanie skoro Britę z 3 wkładami kupiłem w Actionie 4zł drożej jak na tej super aukcji.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Haki1981 A jak było z nowymi grafikami nvidii ostatnio (i mam tu na myśli oficjalny sklep producenta na ich stronie, a nie allegro)? Boty, panie, boty😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Ano właśnie.... 🙃🙃  Żenada 1 słowem

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Haki1981 Przedmiot jest kupiony w momencie kliknięcia Kupuję i płacę, a nie dopiero w momencie jego opłacenia. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 O ile masz podpiętą kartę lub konto w PayU Express, także się nie wymądrzaj.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ojej!

7.3.

Kupujący zawiera umowę ze Sprzedającym, potwierdzając zakup za pomocą przycisku „kupuję i płacę”

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Kupujący zawiera umowę ze Sprzedającym, potwierdzając zakup za pomocą przycisku „kupuję i płacę”

To by było logiczne, ale Allegro ma swoje zasady😏

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Czat rozpoczęty Za chwilę skontaktuje się z Tobą nasz doradca9:25 AM

Dzień dobry. Tu Julia xxxxx W czym mogę pomóc?9:25 AM

Jak mogę pomóc?9:26 AM

Dzień dobry. W którym momencie dochodzi do zakupu przedmiotu w opcji Kup teraz na Allegro.pl? W momencie wciśnięcia przycisku Kupuję i płacę, czy dopiero w chwili zakończenia płatności?9:27 AM

W momencie wciśnięcia [Kupuję i płacę].9:27 AM

Dziękuję, pozdrawiam.9:28 AM

Mogę jeszcze jakoś pomóc?9:28 AM

Nie, dziękuję.9:28 AM

Dziękuję za rozmowę. Życzę miłego dnia!9:28 AM

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Tak też dałem..i przez chwilę miałem dysk w "kupionych"  i po paru chwilach 'oferta nieaktualna' ...  Spoko..porusze temat na paru forach...i radio wawa Wrocław...

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

oodpusc sobie co dyskow brakuje na allegro

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Niczego nie będę odpuszczał jak pewnie to robi 99% userów.... znajdź mi 512Gb w tej cenie co była to kupię 😎

oznacz moderatorów