anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartweek kupione!! I Niekupione

MAMY ROZWIĄZANIE!
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Kolejny raz zostałem wyrolowany. Dziś punkt 12.00 ruszyła sprzedaż dysków SSD 512GB... Czekałem parę godzin.. Wreszcie start..klikam. Kupiłeś dysk...wybieram paczkomat..i 3s po tym info,że oferta nieaktualna bo się sprzedało.. Wchodzę na kupione..a tam po dysku ani śladu... Też tak macie? Lub mieliście   

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39
ACCURON
#13 Ambasador#

jest od 219zl

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Ja pitolę, znowu takie samo wymądrzanie się, jak w przypadku odnośników... Skup się, użyj mózgu i odpowiedz na pytanie: w jaki sposób mogłaby zadziałać szybka płatność bez potrzeby autoryzacji, jeśli do konta allegro nie jest przypisana karta/rachunek?
Jak zwykle, teoretyk-gawędziarz z ciebie.

Masz, bo tego też pewnie nie chciało ci się poszukać.

"Z opcji [kupuję i płacę] skorzystasz, jeśli:

  • masz konto na Allegro i robisz zakupy po zalogowaniu
  • masz zapisane dane karty płatniczej lub Payu Express
  • cena przedmiotu wynosi od 40 do 150 zł
  • w ofercie możliwa jest darmowa dostawa w ramach Allegro Smart! i masz wykupiony pakiet Smart!"

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/kup-teraz-oraz-kupuje-i-place-jak-szybko-kup...

Ojej, jak to możliwe, że trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kupiony jest dopiero wtedy, gdy płatność zostanie zakończona

niemniej przedmiot "spada" do kupionych dopiero w momencie jego opłacenia.

 

To są zdania wprowadzające w błąd, to nieprawda.

Przedmiot jest kupiony już w momencie wciśnięcia przycisku Kupuję i płacę po wcześniejszym kliknięciu Kup teraz. Można kupić i nie płacić, a przedmiot będzie w zakładce Kupione.

 

Opcja Kupuję i płacę bez wcześniejszego użycia przycisku Kup teraz to co innego, nie jest dostępna dla wszystkich, ale wtedy też do zakupu dochodzi w momencie wciśnięcia Kupuję i płacę.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Jeżu kolczasty, ty jesteś niereformowalna😁 Jak wół stoi kiedy "kupuję i płacę" zadziała, a ta się upiera, że to nieprawda🤣

@_HolaOla_ Podejmiesz rękawicę raz jeszcze, czy odpuszczasz?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

co tam slychac w parczewie

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

To co zwykle, czyli nic.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

nie kupi 500gb w tej cenie co dalo allegro

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

kupilem mi band 4 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@ACCURON  kupilem mi band 4

Nie pisze się kupiłem mi- tylko, kupiłem sobie band 4😂😂😂

oznacz moderatorów
interszafa
#10 Popularyzator#

tak, też tak miałem dzisiaj z opaską Xiaomi. Do koszyka wrzuciłem, w czasie płatności wyskoczyło, że nie dostępna. Czyli 5000 opasek sprzedało się w mniej niż minutę... Albo to wielki przekręt, widzisz 5000, tak naprawdę jest 500.

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

mi sie udalo kupic bez koszyka

oznacz moderatorów
3Tel_GSM1
#9 Pomysłodawca#

 Mi sie nie udało kupić ale nie bedę januszem kupiłem od razu 5 za 138 PLN xD

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Umowa zostaje zawarta po kliknięciu 'kupuję i opłacę'. Po to ten przycisk jest: zakup z obowiązkiem zapłaty. Masz prawo wymagać od sprzedawcy wywiązania się z umowy.

Tyle teoria, w praktyce nie do wyegzekwowania.

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@Knowhere Mylisz pojęcia. To co przytaczasz to tylko kwestia techniczna, a nie prawna.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl Otóż to - nie spełniasz któregoś warunku, to nie zadziała. Proste.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
cogitus
#2 Obserwator#

Witam! Miałem identyczną sytuację: zakupiłem ten dysk i już po potwierdzeniu i wybieraniu formy dostawy dostałem komunikat, że Allegro ma problem i zostałem wyrolowany. Uważam, że jeśli nie potrafią czegoś doprowadzić do perfekcji to nie powinni się do tego zabierać. Jestem użytkownikiem Allegro chyba od 18 lat i nie myślałem, że to taka prowizorka. Ponadto kolega, któremu udało się kupić ten dysk zobaczył na stronie, że sprzedano jedynie ponad 600 szt a oferowano chyba 999 o ile dobrze pamiętam. Mocno żółta kartka dla tego portalu. 

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak kolego jak piszesz... Sytuacja identyko jak u mnie.. 1 słowem żenuaaaa

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

sprzedaje mojego mi banda 4

oznacz moderatorów
Haki1981
#7 Wielbiciel#

To napisz do **piiip**... Niech sprzedadzą ci przepis sprzedażu ze swojego smartweek 🤣🤣🤣🤣

oznacz moderatorów