anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mogę połączyć kilka wygranych licytacji od jednego sprzedającego aby uzyskać smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boriolus
#7 Wielbiciel#

Często biorę udział w licytacjach przedmiotów kolekcjonerskich o niedużych wartościach. Nie mogę przez to skorzystać z darmowej przesyłki smart. Gdybym mógł połączyć te licytacje od jednego sprzedającego to miałbym wystarczającą kwotę. Ale nie umiem tego zrobić. 

   Nie potrafię tak połączyć w jedną przesyłkę kilku wygranych licytacji od jednego sprzedającego aby uzyskać dzięki temu kwotę 40 złotych i móc się zakwalifikować do darmowej dostawy samrt.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

O ile sprzedawca ma ustawioną większą ilość przedmiotów na jedną wysyłkę to wystarczy zaznaczyć wszystkie zakupione od niego przedmioty i system allegro zsumuje i naliczy jeden koszt nadania . 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na głównym wchodzisz w moje zakupy i zaznaczasz tak jak pisze kolekcjoner. Na lokalnym nie ma takiej możliwości. Tam 2 opcję. 1)płacisz za jedną aukcję z wysyłką, a za resztę odbiorem osobistym z przedpłatą. 2)  płacisz na konto i masz gdzieś allegro skoro nie dali Ci normalnej opcji, ewentualnie jedną z wysyłką dla tańszej etykiety i resztę na konto..

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz je tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  Moje zakupy zaznacz przedmioty, które chcesz opłacić jedną wpłatą. Możesz teraz wybrać przedmioty kupione w ramach licytacji i kup teraz. Kliknij [ponów płatność]. Wybierz metodę płatności i opłać zakupy.

oznacz moderatorów