anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam posiadam Smart allegro, kupiłem rzecz za 70 zł, gdzie powyżej 40zł przesyłka powinna być darmo

Client:48550579
#1 Nowicjusz#

Kupiłem towar za 70zł, posiadam Smart allegro, powyżej 40zł dostawa powinna być darmowa a mnie skasowano.  ??? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:48550579, sprzedający nie oferował Allegro Smart!, dlatego zapłaciłeś za dostawę. Oferta z darmową dostawą w ramach Allegro Smart! powinna mieć takie oznaczenie:

16ee51664352a198f55507135479 (1).png 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,ale tylko wtedy gdy sprzedawca również ma smarta a ty wybierzesz tę opcję wysyłki u niego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48550579 Nie zawsze powyżej 40 zł przesyłka jest darmowa. Darmowa będzie wtedy, gdy dokonasz zakupu w ofercie ze znaczkiem Smart i w tej ofercie wybierzesz metodę dostawy ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka, nie ma dostawy za darmo; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:48550579 
Allegro nie obejmuje wszystkich ofert i wszystkich form dostawy SMART-em, ale tylko niektóre formy dostawy w niektórych ofertach u niektórych Sprzedawców. Metody dostawy objęte przez Allegro SMART-em są oznaczone logo SMART!.
Tylko w przypadku gdy osoba posiadająca SMART!-a dokona zakupu za min. 40zł. i wybierze tak oznaczoną formę dostawy - nie poniesie kosztów tej przesyłki.
W każdym innym przypadku - poniesie je zgodnie z cennikiem.
Coraz częściej jednak oferty nieobjęte SMART-em bywają tańsze niż te w którym faktyczny koszt (darmowej dla Kupującego) przesyłki jest wliczony w cenę towaru. Warto sprawdzać.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów