anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysokie koszty dostawy przy zamówieniu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gosiaa_19
#7 Wielbiciel#

Witam, posiadam problem a mianowicie zamawiając od użytkownika jedną rzecz - koszty dostawy są normalne czyli powiedzmy 8,99 zł paczkomat, zaś jeśli chcę wziąć tę samą rzecz,ale w ilości np 2 rzeczy to koszty wyskakują po 40 zł? Gdzie użytkownik ma smarta i od 40 zł powinna być przesyłka gratis. Pisałam do tej firmy i odpisali mi że koszty są generowane automatycznie i oni nie mogą z tym nic zrobić. Jakieś pomysły? 
A żeby była jasność chodzi o przyłbicę ochronną więc nie jest to nic ciężkiego. 

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Łączny koszt wysyłki bez Smart od kilku przedmiotów nie może być wyższy od 40 zł, wtedy Smart znika. Zależy to też od ustawień cenników sprzedawcy, od ograniczeń sztuk w paczce itp. Wkładaj przedmioty do koszyka po jednym i sprawdzaj, kiedy Smart zniknie. Musisz też wybierać przedmioty z dokładnie tą samą formą wysyłki, oznaczoną ikoną Smart.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Podaj nr oferty, zapewne tak ustawił sprzedający.

oznacz moderatorów
Gosiaa_19
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/mini-przylbica-maska-ochronna-oslona-na-usta-i-nos-9835193384 tutaj, wrzucam do koszyka jedną sztukę są normalne koszty dostawy a kiedy dorzucę drugą to już wzrasta ponad 30zł.. no,ale takim czymś to nie zarobią nic bo nikt im za 10sztuk przyłbic nie zapłaci 99zł koszty dostawy 🤣

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Cena towaru 6.78 zł. Aby mieć Smart, trzeba kupić 6 sztuk, jednak przy sześciu sztukach koszt dostawy bez Smart przekracza 40 zł, ponieważ jest ustawiona dopłata do kolejnej sztuki w kwocie 8.99 zł, więc jednak nie ma Smart. Przy dwóch sztukach cena towaru jest niższa od 40 zł, więc też nie ma Smart przy paczkomatach.

Mając Smart nie zawsze kupisz towar z darmową dostawą - a na tym przykładzie widzisz, że jest to czasem niemożliwe pomimo ikony Smart.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  jest Smart a jakoby go nie było 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Gosiaa_19
#7 Wielbiciel#

Czyli po prostu robią to jawnie bo jest to totalnie bez sensu.. jeszcze gdyby to była ciężka rzecz a to lekkie.. więc ich celowe zagranie a Pani z tej firmy mi napisała że nie mogą tego zmienić gdzie na pewno mogą.. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Gosiaa_19  Mają (celowo, lub niecelowo) źle ustawione cenniki... Jak nie potrafią zmienić - poszukaj gdzie indziej

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów