anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona paczka

zybihombek
#7 Wielbiciel#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @2 tygodnie temu zagineła paczka w InPost a sprzedający niechce zwrócić pieniądzy ani wysłać drugiej paczki

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

zybihombek
#7 Wielbiciel#

2 tygodnie temu zagineła paczka z InPost a sprzedający niechce wysłać 2 paczki ani zwrócić pieniądzy co mam zrobić

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zybihombek Cześć. Czy złożono już reklamację w sprawie tej paczki? Możesz rozpocząć dyskusję i wesprzemy Was w rozwiązaniu tej sprawy. 

oznacz moderatorów

zybihombek
#7 Wielbiciel#

Niby sprzedający złożył reklamację w firmie InPost ale ja dłużej już nie mogę czekać

oznacz moderatorów

zybihombek
#7 Wielbiciel#

czy coś mogę jeszcze zrobić 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@zybihombek 

To była paczka Inpost czy Allegro Inpost (to dwie różne usługi).

W pierwszym przypadku możemy mówić co najwyżej o opóźnieniu w doręczeniu, natomiast w drugim przesyłka idzie terminowo (dla tej usługi nie ma określonego gwarantowanego terminu doręczenia).

Natomiast za zaginioną uznaje się przesyłkę, która nie zostanie doręczona w ciągu 30 dni od dnia nadania. Jest to termin ustawowy (przewoźnik może jednak uznać przesyłkę za zaginioną przed upływem tego terminu).

Co do reklamacji, to tutaj ustawodawca daje 30 dni na wydanie decyzji. W przypadku zaginięcia termin liczy się od upływu terminu, to którym przesyłkę uznaje się za zaginioną.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zybihombek Zakup od firmy? załóż mu dyskusję, pomoże: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów