anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona smart przesyłka z multiskryki

Krisfortolsza
#8 Zapaleniec#

Za kupiłem buty na allegro, wybrałem dostawe asmart w paczkomacie, paczka ruszyła w trase i została umieszczona w multi skrytce wraz z innymi smartami, gdy wyjąłem paczki to zabrakło paczki z butami, złożyłem reklamacje do in postu po 3 tygodnia dostałem wiadomość że paczka była dostarczona że KOD dostałem i że oni usługę zrealizowali. Co teraz?? Policja i zgłaszać że zostałem oszukany?? 

 

 

Przesylam ich odpowiedź

 

InPP/DOK/AM/2020/IPR10918657
[edit]
ODPOWIEDŹ NA REKLAMACJĘ IPR10918657
Szanowni Państwo,
w związku ze zgłoszoną przez Państwa reklamacją IPR10918657 dotyczącą przesyłki
638471337061031122226539 informujemy, że odbiór przesyłki przez Klienta nastąpił w dniu
25.09.2020r. Podczas odbioru przesyłki Klient dostaje informację, że w skrytce znajduje się więcej niż
jedna przesyłka. Po weryfikacji zgłoszenia stwierdzono zatem, że usługa pocztowa została
wykonana. Brak jest zatem podstaw do ustalenia odpowiedzialności Operatora, który jak wykazało
niniejsze postępowanie doręczył przesyłkę w sposób prawidłowy zgodnie z Regulaminem
świadczenia Usług przez InPost Sp. Z o. o. :
§9 3. Przesyłkę Paczkomatową uznaje się za doręczoną w momencie otwarcia skrytki Paczkomatu,
w której umieszczono Przesyłkę Paczkomatową przez osobę, która podała dane potrzebne
do otwarcia skrytki lub w momencie jej fizycznego doręczenia do uprawnionej osoby.
Usługa Przesyłka Paczkomatowa jest wykonana z chwilą umożliwienia odebrania Przesyłki
zgodnie z umową, tj. z chwilą dostarczenia Przesyłki do Paczkomatu i powiadomienia Odbiorcy
zgodnie z § 8 ust. 2.
Firma InPost nie uchyla się od odpowiedzialności odnośnie realizacji usług jednakże w tym
konkretnym przypadku - mając na uwadze powyższą analizę, nie mamy podstaw do uznania
reklamacji jako zasadnej.
Z poważaniem,
[edit]

 

 

 

 

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

pinsplash
#21 Demiurg#

@Krisfortolsza  Niestety, Inpost coraz częściej nawala, a jego reprezentacja tutaj na forum  ( @InPost ) robi tylko kopiuj-wklej. Nie znam jeszcze nikogo kto by sie tutaj pochwalił, że reklamacja Inpost przebiegła sprawnie i pomyślnie - ciekawe dlaczego ?🤔

Niestety, poruszałem już tutaj sprawę Multiskrytki. NIE KORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI. Niech inpost dostarcza paczki oddzielnie. Bo nie jest to pierwszy przypadek gdy jedna z przesyłek z Multiskrytki jest "zaginiona". Albo mieć włączony aparat i filmować otwieranie skrytki.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash To prawda, kilka kusi....pytanie kto był tak bystry, sprawa nie do rozwiązania.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 kusi nie kusi- kurier mógł przez pomyłkę nie wrzucić do skrytki i na końcu roboty zbywała paczucha, a że nr buta się zgadzał😍 no to poszły w świat na nogach.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 No żem to napisał, ......ochłoń, wiem że bronisz ale nie zastawiaj głowy.

oznacz moderatorów

baxter224
#9 Pomysłodawca#

czy w paczkomacie nie ma kamerek..?

 

oznacz moderatorów

Krisfortolsza
#8 Zapaleniec#

Ok paczka się znalazła pod koniec zeszłego tygodnia, zupełnie obca osoba się skontaktowała z moim ojcem i przyniosła paczkę, wiedziała ze znalazła ja w swojej multi skrytce. Czyli temat prosty InPost pomylił paczki i sobie wsadził gdzie mu pasowało, byle na busie nic nie zostało....  Porażka pierwszy raz paczka znaleziona w sortowni, teraz ktoś obcy znajduje u siebie (dobrze ze Utrzciwa) boje sie zapytać co będzie za trzecim razem......  Zero poszanowania czyjegoś mienia.... A może ja mam tylko takiego pecha..... Idzie zima kurier zostanie bez butów

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Krisfortolsza  Świetnie że buciki przyszły do ciebie. Skoro drugi raz masz taką sytuację przy tm samym paczkomacie, znaczy że kurier jakiś mało ogarnięty z tego rejonu.

A wszystkiemu i tak winien jest sprzedający🤣🤣🤣

Kurier jak ma co chwilę takie wpadki, to nie tylko bez bucików może zostać na zimę, ale i bez pracy.

Daj znać czy buciki chociaż pasowne i wygodne😆😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 No to i tak "dziwne" ale "(dobrze ze Utrzciwa)" i oddała.😂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433  Oddała, bo uciskały na podbiciu🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 No i paluchy się "wygły". Tak uciskał "dekielek".🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Krisfortolsza  Trochę dziwi termin złożenia reklamacji -  po 3  tygodniach?  A  wcześniej wszystkie paczki były?

Ja bym wrzeszczał natychmiast, gdzie jest moja paczka?  !!!

Zawsze jest  zresztą pytanie:  czy masz uwagi  do  przesyłki

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ach,  sorry  to po 3 tygodniach odpowiedź  napisali.  Długo się zastanawiali

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@br.  Po trzech tygodniach- to on dostał odpowiedź od InPost

No tak - już wiesz😉

oznacz moderatorów