anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup jest smart, a dolicza mi koszty przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
wysockr
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem zakup, który był oznaczony jako "smart" z dostawą za 0 zł. Odrzuciło mi płatność, w banku miałem środków "na styk", około 1 złotówki ponad koszt zakupu, ale aplikacja banku odrzuciła transakcję jak tylko wpisałem kod BLIK. I teraz:

  1. jak wchodzę w Moje zakupy, to ta transakcja jest oznaczona jako "smart", a kwota "razem z dostawą" wskazuje wciąż na dostawę 0 zł
    image.png
  2. Jak klikam "ponów płatność", to dolicza 10,50 za przesyłkę i nie ma żadnej darmowej opcji wysłania. 10,50 jest najtańsze.
    image.png

Co z tym zrobić? Transakcja już jest zawarta i chciałbym ja opłacić. Ale nie mam zamiaru nagle dopłacać tyle za przesyłkę, jak miała być "smart". Z ciekawości wrzuciłem te same rzeczy do koszyka i znowu pokazuje, że zakup kwalifikuje się do darmowej wysyłki.

Jakieś sugestie?

Pozdrawiam
Rafał Wysocki

 

 
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Wszystkie produkty muszą mieć taką samą opcję dostawy, oznaczoną Smart. Jeśli choć jeden jej nie ma, nie będzie darmowej dostawy. Łączny koszt wysyłki bez Smart nie może przekroczyć 40 zł, jeśli przekroczy, Smart znika.

Możliwe, że od czasu zakupu sprzedawca coś zmienił w opcjach dostawy i teraz po ponowieniu płatności Smart już nie ma dla całego zakupu.

oznacz moderatorów
wysockr
#7 Wielbiciel#

Ale wszystkie mają smart i jak wrzuciłem do koszyka, to ten zestaw dalej jest "smart". Widok w koszyku:
image.png

I po kliknięciu Dostawa i płatność:
image.png

Tak samo było przy dokonanym zakupie. Zresztą widać, że jak wejdę w Moje zakupy, to transakcja jest oznaczona jako "smart" z kwotą 170,61. Cena się zmienia dopiero jak kliknę Ponów płatność", nie ma nagle żadnej opcji darmowej dostawy.

oznacz moderatorów
wysockr
#7 Wielbiciel#

Nawet mail od allegro mówi "Kupiłeś 9 przedmiotów od 3SELL"
...

Paczka w RUCHu0,00 zł
z pakietem
 

 

13,34 zł

...

RAZEM
170,61 zł

 

A jak próbuję zapłacić, to dolicza 10,50

 
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Chcesz płacić po czasie. Włóż te same przedmioty do koszyka i sprawdź, czy teraz to będzie Smart. Moim zdanie nie.

oznacz moderatorów
wysockr
#7 Wielbiciel#

Jak napisałem w odpowiedzi, wciąż jest (załączyłem screeny z koszyka i z "Dostawa i płatność"). Ale już się sprawa wyjaśniła. Napiszę to osobno.

 
oznacz moderatorów
wysockr
#7 Wielbiciel#

Odpowiadam sam sobie, może komuś się przyda ta wiedza. Sprawa się wyjaśniła. Po wejściu w "ponów płatność" nie widziałem już darmowej opcji wysyłki. Nawet odbiór w punkcie RUCH nie był za 0 zł. Ale nie zauważyłem, że proponuje mi inny punkt RUCH. Też koło mnie, ale inny niż przy okazji zamówienia. Jak go zmieniłem, to dostawa zrobiła się darmowa. Ale TYLKO dla tego jednego punktu, który był podany przy zamawianiu.

oznacz moderatorów