anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawiam towar kup teraz a w allegro wychodzi,że nic nie zamawiałem lub kupowałem o co chodzi

Client:90704253
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

TOBI421
#11 Animator#

Oferta była na allegro czy allegro lokalnie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Chodzi o to, że może nie kupiłaś na Allegro, tylko na Allegro Lokalnie. Kliknij sobie w Kupione na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście ten link powyżej jest błędny,sprawdź tu:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oczywiście ten link powyżej nie jest błędny. Na wskazanej stronie znajduje się zakładka Kupione, w której można znaleźć nabyty przedmiot. Najwięcej błędnych linków i wprowadzających w błąd odpowiedzi zamieszcza tu ktoś inny, chyba że chodzi po wątkach i powtarza prawidłowe porady po innych. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Oczywiście, że jest błędny (bo podałaś link do zakładki z wystawionymi ofertami), gdyż każda zakładka ma swój unikalny adres widoczny w pasku adresu przeglądarki - nie inaczej jest z zakładką "kupione" na AL.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oczywiście ten link powyżej nie jest błędny. Na wskazanej stronie znajduje się zakładka Kupione, w której można znaleźć nabyty przedmiot.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Ależ jest. Masz ewidentny problem z odróżnieniem zakładki na stronie od konkretnej strony.

Gdy ktoś pyta o link do zakładki kupione na allegro, to też walisz tym https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty i instruujesz żeby sobie kliknął na "zakupy" po lewej, bo przecież ta zakładka znajduje się na tej samej stronie? To może od razu zacznij załączać mapki do swoich postów, hm?😏
Gdy wsiadasz do auta, to też ładujesz się przez bagażnik na fotel kierowcy?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ten link https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne jest jak najbardziej prawidłowy. Prowadzi do strony zawierającej zakładkę Kupione, w której znajduje się nabyty przedmiot. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście cały portal Allegro prowadzi do czegoś.😁

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 To sobie wejdź na tę stronę i powoli przeczytaj tytuł tej karty w przeglądarce - widzisz w nim "kupione"? Bo ja nie.

Jak można być tak upartym jak osioł i nie być w stanie przyjąć do wiadomości, że może nie mieć się racji? A tak, zapomniałem, dżemiurg nigdy się nie myli - nieskończona jest mądrość jego (podobnie jak skala na jego egometrze)😁
To pewnie dlatego nie udzieliłaś odpowiedzi na pytanie postawione w moim poprzednim poście (odnośnie zakładki "kupione" na allegro).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na podlinkowanej stronie znajduje się zakładka Kupione, w której znajdziemy nabyty przedmiot. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A wystarczy zrobić krok wstecz.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

to jest dramat🤑

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W ilu aktach????😋

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 No jak walnięty patefon z porysowaną płytą😁
Idąc tropem twojej "logiki" (aczkolwiek już się przyznałaś, że nie uznajesz czegoś takiego), to na stronie głównej allegro jest tez zakładka pomocy, a ty uparcie wklejasz linki do formularzy kontaktowych, gdy ktoś o to pyta. Dlaczego? Przecież spokojnie mógłby tam dotrzeć ze strony głównej allegro.pl, co nie, wystarczy tylko żebyś narysowała mapkę😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wskazany przeze mnie 5 godzin temu link jest prawidłowy, na tej stronie można w zakładce Kupione znaleźć nabyty przedmiot. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

lew433_0-1601238041086.jpeg

 

oznacz moderatorów