anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot 8 kartonów - potrzeba 8 etykiet - gdzie moge je dostać

joaska35
#7 Wielbiciel#

musze odesłac 8 kartonów - gdzie moge dostać 8 etykiet ??? nigdzie nie mogę sie tego dowiedzieć - oszaleć można - proszę o pomoc - jak chce napisać do allegro to bład 403 mi się pokazuje 😞

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@joaska35 zakupiłeś w smart i chcesz zwrócić ?  System wygeneruje Ci jedną a o resztę musisz napisać tu https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Temat kontaktu

  • Kupuję > 
  • Allegro Smart! > 
  • Zwrot z Allegro Smart!
________
Κώστας
oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

niestety ale ta strona mi się wyswietla ale nie mogę nic tam nacisnąć  -  czy po prostu nikt nie jest w stanie napisac co trzeba zrobić ?? tak kupilam z smartem - i mam jedna etykiete do poczty a mam 8 kartonów - oszalec mozna 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli Smart to dostaniesz: @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

niestety ale tego nie rozumiem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@joaska35 czy chodzi o zamówienie nr b626fa11-c1c1-11ed-97fe-a3da1ddf3f42? 
Poproszę o wygenerowanie etykiet dla Ciebie, ale potwierdź proszę czy chodzi o to zamówienie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

numer zwrotu   MGNZ/2023 

oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

numer  ZAMOWNIENA 1270808  - TEN JEST prawidłowy 

oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

Pani Moniko na allegro jest jeden nr na info od ehokerów drugi - tu juz połapać się nie da -  bardzo prosze o pomoc 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@joaska35 ze spokojem, zaraz sobie z tym poradzimy jeśli to jest zakup od eHokery_pl i nr zwrotu to MGNZ/2023, to mówimy o tym samym zamówieniu 🙂 
Nie mam wglądu do wiadomości od sprzedającego, więc nie sprawdzę numeru jaki oni przesłali, ale masz od nich tylko jeden zakup, więc to musi być to. 
Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, poproszę o wygenerowanie dla Ciebie dodatkowych etykiet, otrzymasz od nas wiadomość e-mail w tej sprawie. 
Gdy tylko otrzymam informację, że e-mail do Ciebie wyszedł wrócę tutaj jeszcze z potwierdzeniem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@joaska35 wracam z aktualizacją, wygenerowaliśmy 6 etykiet (zobaczysz je w tej zakładce, po rozwinięciu szczegółów zakupu), w sprawie dwóch kolejnych otrzymasz informację w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

joaska35
#7 Wielbiciel#

 Bardzo dziekuje za pomoc - paczki juz poszły na pocztę 🙂 niestety te dwie inne dalej czekają bo kurier się dzis nie pokazał ale nie tracę nadziei na jutro 🙂 Jeszcze raz dziekuje  ! 

oznacz moderatorów