anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot allegro Smart in post

SKAMIELINKA
#7 Wielbiciel#

Jak zaadresować paczkę in post korzystając z darmowego zwrotu do paczkomatu w ramach allegro Smart? Mam kod i tylko on jest potrzebny? Nakleić go na paczkę czy wystarczy tylko wpisać go przy paczkomacie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

 SKAMIELINKA kod namaluj na paczce i następnie użyj go do otwarcia skrytki w paczkomacie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SKAMIELINKA Tak wystarczy tylko kod, najlepiej napisz flamastrem będzie pewniej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mb4100
#1 Nowicjusz#

a jak dostalem inny towar to jak mam zwrócić, żeby kupujący dostał tą przesyłkę i wysłał mi poprawną - bo przy zwrocie jest tylko opcja że Allegro mi oddaje pieniądze - a ja nie chce pieniędzy tylko oddać to co dostałem i dostać to co zamówiłem i zapłaciłem ??

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ipost po kodzie ,który namalujesz na przesyłce rozpozna odbiorcę przesyłki i umieści etykietę zwrotną . Tym sposobem Twój zwrot dotrze do sprzedawcy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SKAMIELINKA Do tego żeby przesyłka wróciła nie jest konieczny KOD ale pomocny,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mb4100 Jeśli masz darmowy zwrot, to tak zwróć. Umów się ze sprzedawcą, aby nie oddawał Ci pieniędzy, tylko ponownie wysłał właściwy towar. Jeśli przedmiot jest niezgodne z opisem, wymiana odbywa się na koszt sprzedawcy.

oznacz moderatorów