anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot InPost niedostępny.

maniek2308
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot z darmowa dostawa Smart i opcja darmowy zwrot poprzez paczkomaty InPost. Przy próbie wyboru formy wysyłki zwrotnej otrzymuje komunikat : 

Allegro InPost niedostępny

Niestety dla tej przesyłki metoda InPost jest niedostępna. Możesz skorzystać z darmowego zwrotu generując etykietę Poczty Polskiej. Jeśli mimo to chcesz nadać paczkę w Paczkomacie możesz to zrobić na własny koszt wybierając „Wysyłkę własną".

 

Nie widnieje opcja wysyłki sugerowanej poprzez Pocztę Polską.

Sprzedający nie udostępnił adresu do zwrotu, adres firmy zarejestrowany jest na Londyn, paczka nadana w polskim paczkomacie, była u mnie następnego dnia po zamówieniu.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria  "Zgłoś swój pomysł". Rozpatrzymy.😂

oznacz moderatorów

maniek2308
#7 Wielbiciel#

Sprawa nie do końca rozwiązana. Pomimo faktu że sprzedający podał w dyskusji polski adres, dalej nie mogę skorzystać z darmowego zwrotu paczkomaty inpost lub wygenerować etykiety Poczty Polskiej...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maniek2308 odeślij na swój koszt i domagaj się w dyskusji zwrotu pieniędzy za paczkę zwrotną.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@maniek2308 Reklamację pisemną miałeś złożyć - do Allegro, nie do sprzedawcy. To z Allegro zawarłeś umowę na darmowe zwroty Smart. Ciekawe, co Ci napiszą w odpowiedzi na reklamację.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniek2308 zapoznałam się z dyskusją ze Sprzedającym i cieszę się, że udało się rozwiazać problem!
W momencie zakupu adres zwrotu nie był podany, co powodowało problemy z wygenerowaniem etykiety, w związku z tym Kupujący powinien nadać przesyłkę na własny koszt, a Sprzedający powinien zwrócić mu środki, ponieważ problem wynikał z błędnego opisu oferty - nie umieszczeniu odpowiednich danych w zakładce "Zwroty". Zaproponowaliśmy jednak inne rozwiązanie i zdecydowaliśmy się pokryć koszt przesyłki zwrotnej do Sprzedającego.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów