anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot oferty smart na wlasny koszt

Client:23962783
#8 Zapaleniec#
  • Mam allegro smart i wyczytalam, ze jest zwrot za darmo, ale w ofercie smart w zakladce zwroty nie ma tej opcji. 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

A czy oferta ma zakup z dostawą Smart, daj link do oferty.

oznacz moderatorów

Client:23962783
#8 Zapaleniec#

Lampa podłogowa Lumina Deco LDF 5527 (GD+WT) E27 40 W biały

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Mało to precyzyjne

To nie link do oferty tylko nazwa przedmiotu, który jest w ofercie wielu sprzedających. Większość ma smart jedna nie ma. Pewnie patrzysz na te bez. Wystarczy umiejętnie posłużyć sie wyszukiwarka 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:23962783 nie mogę odnaleźć tego zamówienia na Twoim koncie, rozumiem, że jeszcze nie dokonałeś zakupu. Smart! (jeśli jest też takie oznaczenie w ofercie i nie ma wyłączenia) powoduje, że możesz za darmo odesłać zwracany przedmiot. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

Client:23962783
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/lampa-podlogowa-stojaca-glamour-biala-belforte-12505032144  

to ta za 699 zl, tak ze smartem, ale w zakladce zwrot przy dostawie smart!  sprzedajacy  napisał  na wkasny koszt i dlatego nie bardzo to rozumiem.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:23962783 a może warto przeczytać wszystko, że z pakietem Smart za darmo jest

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ty tak serio??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:23962783 zwrot (jeśli wybierzesz metodę dostawy ze Smart!) będzie dla Ciebie darmowy.

la_nika_0-1685282299638.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:23962783
#8 Zapaleniec#

Nie mialam jeszcze okazji zwracac towaru, zakupionego w smart, dla ktorego zwrot bylby tak opisany. Zawsze w zakladce zwroty przy tej opcji zakupu w kosztach bylo napisane za darmo wiec sorry za glupie pytanie, ale informacje byly dla mnie po prostu sprzeczne a sprzedajacy nie umial mi odpowiedzieć na moje pytanie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja masz zakup ze Smartem na zwykłym Allegro to i zwrot masz ze Smartem>darmowy tylko może to być inna metoda niż ta którą przyszła przesyłka.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Wszystkie informacje masz w regulaminie Allegro SMART.

Przecież korzystając z tej opcji przesyłki musiałaś przeczytać i zaakceptować jego warunki.

Allegro Smart dotyczy bezpłatnych przesyłek (na określonych w regulaminie zasadach).

Odnośnie zwrotów - też są wymienione w regulaminie, nie wszystkie są jednak darmowe.

Dotyczy to terminów i sposobów wysyłki.

Musisz więc podać kilka dokładnych informacji, żeby móc Ci pomóc:

  • data zakupu
  • kwota zakupu
  • data wysyłki
  • sposób wysyłki
  • data odbioru
  • data zgłoszenia zwrotu
  • rodzaj zwrotu: (reklamacja, odstąpienie od umowy)
--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów