anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty allegro smart

szwagier_2010
#1 Nowicjusz#

Witam

Niestety musiałem skorzystać z opcji zwrotu towaru zakupionego na Allegro po wypełnieniu formularza i wydrukowaniu dokumentu zwrotu pojawiła Mi sie lista punktów w których mógłbym nadać zwrot jednak nijak to się ma do prawdy bo w trzech miejscach otrzymałem informację , że dany punkt jedynie wydaje przesyłki a zwroty należy dostarczać do siedziby firmy kurierskiej brakuje chybam nadzoru ew. chęci ze strony Allegro aby to co pokazuje się na portalu odzwierciedlało się w rzeczywistośi

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@szwagier_2010  to jaka to metoda zwrotu? Jakim przewoźnikiem ?

Do tej pory spotkałem się z paczkomat InPost lub Pocztą Polska

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

szwagier_2010 - a po co dokonujesz zwrotu?

To nie ma nic wspólnego z jakimiś "chęciami"  czy nadzorem Allegro - w tym względzie kompletnie nie rozumiem o co chodzi.

Robisz zwrot - robisz to na własną odpowiedzialność, odpowiadasz za odpowiednie zapakowanie przedmiotu i jego bezpieczeństwo w trakcie przesyłki. Cały zwrot to tylko i wyłącznie Twoja sprawa - jak masz problemy - to pisz do Allegro, tam udzielą Ci najlepszych informacji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów