anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dzielenie allegro smart przestanie działać?

GalAnonim39
#8 Zapaleniec#

Według regulaminu programu "Dziel Allegro Smart z bliskimi" paragraf 1 pkt 4 ma on trwać od 21.11.2022 do 30.06.2023. Tylko co po 30 czerwca? Koniec możliwości dzielenia Smarta na 10 osób łącznie?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej nie jak już go masz, mogą go zmodyfikować!

oznacz moderatorów

niutek72
#8 Zapaleniec#

niestety w regulaminie jest, ze family trwa do 30.06. A co po tej dacie? Nikt nie udziela informacji w tym temacie

oznacz moderatorów

GalAnonim39
#8 Zapaleniec#

Zapytałem pracownika Allegro i potwierdził że po tej dacie nie będzie możliwe dzielenie smarta. Wyjątkiem są roczne smarty kupione przed 21 listopada. Te będzie można dzielić do końca ich trwania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GalAnonim39 Nie do końca tak jest. Na stan obecny według regulaminu programu "Dziel Allegro Smart z bliskimi" kończy się on 30 czerwca 2023 roku, natomiast pracujemy nad rozwiązaniem zastępczym (szczegółów nie mogę zdradzić). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GalAnonim39
#8 Zapaleniec#

Miło słyszeć 🙂

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie udziela sie informacji ,co po 30 czerwca 2023 czy to jakas tajemnica? 

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Pani ta odpowiedz napisala 24 lutego a ja rozmawialam z konsultantem z Allegro 2 dni temu i powiedzial ze po 30 czerwca nie bedzie juz tego programu i nie sugerowal ze cos w zamian moze byc!

oznacz moderatorów

Client:33220693
#1 Nowicjusz#

W jaki sposób mogę skontaktować się z konsultantem?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:33220693 Możesz napisać do nas tutaj, na Allegro Gadane lub przez formularz kontaktowy https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

madzia_fran
#1 Nowicjusz#

Czy wiadomo już?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@madzia_fran Jeżeli chcesz mieć darmowe przesyłki należy wykupić smart. dla członków rodziny którzy byli w grupie przed 26.06 jest promocja 20 zł taniej.

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Wlasnie przed chwila dostalam taka sama odpowiedz,wiec nie suguruje nikt ze cos w rodzaju Allegro Family bedzie zmodyfikowane,tylko zlikwidowane.  Cytuje   "Możliwość dzielenia się usługą Smart! jest możliwa do 30 czerwca 2023 r. po tym czasie możliwość dzielenia się usługą będzie niemożliwa." Beznadzieja 

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Jezeli Allegro nie oplaca sie ten program Family to mogli go ograniczyc np do 2,3 osob, ale nie calkowicie go likwidowac!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@aciepielska przecież pracują nad nowym programem. Może przed końcem czerwca zdradzą jakieś szczegóły.

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie "może" A do tej pory zostalo tylko niecale 2 miesiace i chyba powinni juz miec konkretny plan!?

oznacz moderatorów

natusia169
#7 Wielbiciel#

W regulaminie promocji allegro Smart z bliskimi jest informacja "Program trwać będzie od 21.11.2022 godz. 9:00 roku do 30.06.2023 roku". Czy to oznacza, że jeśli wykupie allegro Smart na rok i stworzę rodzinę to członkowie tej rodzinie nie będą mogli korzystać z mojego smarta tyle ile on będzie ważny dla mnie, a jedynie do 30 czerwca 2023?

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie , ktos specjalnie np.dzisiaj wykupil Allegro smart zeby polaczyc tez zone czy mężą a tu niespodzianka ze to tylko do 30czerwca?! Trzeba bedzie z tego zrezygnowac skoro nie chca udzielac informacji co bedzie po 30 czerwca?!

oznacz moderatorów

sejman92
#1 Nowicjusz#

Wypada czytać regulamin przed zakupem usługi. 

oznacz moderatorów

aciepielska
#9 Pomysłodawca#

Ja czytalam ten program w zeszlym roku jeszcze w pazdzierniku nic nie swiadczylo zeby program Allegro Famili mieli likwidowac tylko byla mowa o podwyzce cen z 40zl na 45  z przesylka i z 40 na 65 z kurierem.O likwidacji programu nie bylo mowy. A mam Allegro Famili juz od prawie 1,5 roku.

oznacz moderatorów