anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja Smart

Hermes_Trade
#2 Obserwator#

Ukończyłem kurs Allegro Smart, w opcjach ogłoszenia mam wybrane Allegro kurier DPD, DHL, Inpost, punkty pickup DHL, DPD oraz paczkomat. Zwroty 14 dni, koszt pokrywa kupujący.

Natomiast nadal nie mam widocznej w ogłoszeniu opcji SMART.

Czy należy jeszcze dokonać jakiś ustawień ?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hermes_Trade Nie możesz wziąć udziału w promocji, ponieważ masz powiązane konto ze zbyt niską Jakością sprzedaży. 

Szczegóły znajdziesz w regulaminie: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-zacznij-sprzedaz-z-allegro-smart-Wv1okE7WoSE 

e) poziom jakości sprzedaży w ramach wszystkich Kont Powiązanych nie jest niższy niż „neutralny”, zgodnie z przyjęta przez Organizatora skalą jakości sprzedaży wskazaną na stronie: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/czym-jest-i-w-czym-pomoze-mi-panel...

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hermes_Trade
#2 Obserwator#

Dziękuję, zatem najpierw muszę uzyskać 5 pozytywnych opinii nt transakcji ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hermes_Trade Tak, musisz spełnić standardowe warunki smarta dla kont firmowych, czyli 5 unikalnych pozytywnych ocen i wskaźnik poleceń na poziomie powyżej 98% lub status Super Sprzedawcy. 

Ewentualnie możesz spróbować poprawić Jakość na koncie powiązanym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Hermes_Trade
#2 Obserwator#

Ewentualnie możesz spróbować poprawić Jakość na koncie powiązanym - nie bardzo rozumiem,

Mam 2 konta na jednym NIP, pierwsze które przekształciłem z prywatnego na firmowe, drugi login który utworzyłem aby nazwa była bardziej związana z nazwą firmy. Na tym pierwszym  niczego nie sprzedawałem od lat. Wchodząc w zakładkę obu kont w dział jakość sprzedaży nie mam żadnych danych

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Było zostawić jako zwykłe. albo powiązali z innym, ale czyim?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hermes_Trade Powiązanie w tym przypadku sprawdzamy przez NIP. Jeśli nie masz możliwości poprawy Jakości, to niestety pozostaje tylko spełnienie standardowych warunków SMART. Widzę z resztą, że już to zrobiłeś. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów