anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART w ofertach po kursie

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Witajcie , mam pytanie, bo ukończyłem kurs smart i miałem nadzieję że pokaże mi się w ofertach smart bo tak zrozumiałem że się pojawi, jednak nie ma w ofertach które były wcześniej wystawione nic się nie pokazuje ... o co chodzi? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AllTrado ukończenie kursu pozwala zdobyć oznaczenie Smart! w ofertach nawet jeśli sprzedający nie spełnia warunków dotyczących sprzedaży (co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji, średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98%), natomiast aby w konkretnych ofertach pojawiło się takie oznaczenie konieczne jest spełnianie warunków dotyczących ofert, czyli dodanie warunków zwrotu przedmiotu w ofertach, ustawienie prawidłowych wartości w zakładce Ustawienia dostawy dla metod dostawy, z których korzystasz.
Oraz dodanie Smartowych metod dostawy: 

  • co najmniej jednej z poniższych metod dostawy do drzwi:
    - Allegro Kurier DPD
    - Allegro Kurier DHL
    - Allegro Kurier Pocztex
    - Allegro Kurier UPS
    - Allegro Przesyłka polecona
    oraz:
  • co najmniej dwie z poniższych metod dostawy do automatu paczkowego i/lub punktu odbioru – od różnych przewoźników:
    - Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier)
    - Allegro Paczkomaty InPost
    - Allegro ORLEN Paczka lub ORLEN Paczka
    - Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup
    - Allegro Odbiór w Punkcie UPS
    - Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex lub Allegro Automat Pocztex
    - Allegro Odbiór w Punkcie DHL.

W Twoich ofertach  nie ma warunków zwrotów oraz prawidłowych metod dostawy i dlatego w Twoich ofertach nie ma oznaczenia Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, zaraz też to obadam, ale jeszcze tu ktoś mi napisał że dodatkowo trzeba Quiz przejść, to jest prawda? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AllTrado kurs zakończyłeś prawidłowo, więc nie musisz już go powtarzać i szukać quizu 🙂 
Konieczne będzie dodanie warunków zwrotów i odpowiednich metod dostawy, tutaj artykuł na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Dobrze zaraz się z tym zapoznam 🙂 wdzięczny

oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

https://allegro.pl/oferta/instrumenty-muzyczne-zestaw-beben-tamburyn-flet-13670850806

 

Czyli już jest widoczne w smart? jak rozumiem i jest okey?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jest.

oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Okey, super, wiem o co chodzi, po prostu dostawy musiałem zrobić oddzielne tylko z oznaczeniem smart ... aby był ład, fajnie Wdzięczny za pomoc, można zamknąć temat, ja nie wiem jak 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AllTrado Ukończyłeś czyli leciał a Ty grałeś na konsoli, ukończ go ponownie i ustaw odpowiednie metody dostawy w odpowiednich cenach bo na dziś masz złe dostawy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Fakt możliwe że coś leciało w tle , zaraz to obadam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AllTrado a ... streszczenia gdzie tam nie ma ?😀

oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

😄 , Star Citizen xd czy MSFS 2020 nie pamietam dokładnie 

oznacz moderatorów

AllTrado
#7 Wielbiciel#

Okey, super, wiem o co chodzi, po prostu dostawy musiałem zrobić oddzielne tylko z oznaczeniem smart ... aby był ład

oznacz moderatorów