anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alegro Smart - nowe obowiązkowe dostawy - Allegro ONE

MAMY ROZWIĄZANIE!
onyxart
#7 Wielbiciel#

Przy dostawach SMART , allegro wprowadziło Swoją formę dostawy .

Aby moje aukcje dalej miały SMARTa, czy wystarczy dodać tylko jedną formę dostawy np: Allegro ONE Kurier ?

Czu muszą być obowiązkowo: Allegro ONE Box i Allegro ONE Punkt ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@onyxart Allergro ONE nie jest obowiązkowe . Jeśli masz konto ,, firma ,, musisz mieć kuriera i OWP 

oznacz moderatorów
onyxart
#7 Wielbiciel#

 Tak było do tej pory .

Dzisiaj dostałem Info od Allegro " Dodaj Allegro One do metody dostaw i spełnij Nowe Warunki Allegro Smart " - więc sądzę, że będą wymagali dodania tej formy dostawy, aby dalej pozostać w SMART ? 

 

 

" Już niedługo wprowadzimy nowe zasady programu Allegro Smart! Gdy dodasz metodę Allegro One (Punkt, Box) obsługiwaną przez kuriera UPS, możesz spełnić nowe warunki Allegro Smart! "

 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Czyżby rozpoczął się szantaż ze strony Allegro? Albo dodajesz NASZE sposoby dostawy, albo nie masz oznaczenia Smart!" 🙂

Mam nadzieję, że nie, bo całe te Allegro One wypada chyba najgorzej ze wszystkich sposobów dostaw. Od problemów z nadaniami aż po zmyślone weryfikacje z dopłatami.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#18 Luminarz#

Trudno to jednoznacznie odczytać. Może to dotyczyć dwóch punktów odbioru, czyli to tylko reklama Boxa.

Dziewczyny, czy możecie coś nam na ten temat powiedzieć, czy nie bardzo?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

To chodzi o to, co miało być od października ale przełożyli na przyszły rok - teraz musisz mieć jeden kurier smart i jeden odbiór w punkcie, a będzie trzeba mieć dwie metody odbioru w punkcie docelowo i dlatego próbują zasugerować, żebyś włączył ich metody. 

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@onyxart metody dostawy One nie są obowiązkowe w smarcie, musisz mieć jednego kuriera smart (DPD, UPS albo Pocztex - kurier One nie jest wystarczający dla zachowania oznaczenia smart bo nie obejmuje całego kraju) i dwie metody dostawy w punkcie (do wyboru paczkomaty InPost, Orlen Paczka, punkty UPS, punkty DPD, punkty Poczta Polska no i Allegro One ale jak chcesz tylko punkty to musisz włączyć to obsługiwane przez UPS, a nie kuriera Allegro One). Nie da się włączyć tylko dostaw kurierskich allegro one, to jest cały pakiet, rozwiązanie genialne bo niby kurier ma większy gabaryt możliwy do nadania ale nie da się dodać do oferty tylko kuriera, musi być z boxami i punktami. Ogólnie radzę na tę metodę mocno uważać, co chwila są problemy z generowanie etykiet/zamawianiem odbioru, jest mnóstwo błędów i niedociągnięć, kurierzy jeżdżą jak chcą, support praktycznie nie istnieje bo powiedział Ci to, co chcesz usłyszeć i nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość. Najlepiej zamów sobie coś tą metodą żeby złapać kuriera z Twojego rejonu i pogadaj z nim jak to naprawdę wygląda na Twoim kodzie pocztowym. 

oznacz moderatorów