anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Allegro DPD] Sprawdzenie czy do wybranych przesylek zostal zamowiony podjazd kuriera

MAMY ROZWIĄZANIE!
geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

czy istnieje możliwość sprawdzenia/weryfikacji, czy dla wybranych przesyłek allegro DPD został zamówiony podjazd kuriera?

Zamówiłem podjazd w czwartek (20.10.22), i do dnia dzisiejszego (24.10.) nie miałem żadnego kontaktu z kurierem. W panelu "sprzedaż>obsługa zamówień>zamówione przesyłki" przesyłka widnieje i mogę dla niej pobrać etykietę oraz protokół, natomiast klikając w "szczegóły>zamów podjazd" nie ma żadnej informacji o tym, czy podjazd został zamówiony - mam tylko do wyboru "bez podjazdu kuriera" a pod tą opcją informacja:

"Dla podanego adresu, przewoźnik nie zaproponował żadnych godzin podjazdu. Proszę spróbować zamówić podjazd w następnym dniu roboczym lub sprawdzić czy do wybranych przesyłek, podjazd nie został juz zamówiony."

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@geometryhustlers Podaj mi proszę numery tych zamówień. 🙂 Możesz również spróbować sprawdzić te zamówienia w nowej zakładce Zamówione przesyłki (po przejściu w szczegóły danej przesyłki znajdziesz informacje uzupełnione w formularzu nadawczym). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Właśnie, jak wyżej wspomniałem, sprawdzałem przesyłki za pośrednictwem tej zakładki.

nr przesyłki: 1000516123760U

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@geometryhustlers Podjazd został zamówiony dla tej paczki. Numer zlecenia to 2022102065817. Wygląda na to, że DPD ma to zlecenie jeszcze w statusie "do realizacji", dlatego nie można zamówić kolejnego podjazdu. Najszybciej będzie, jeśli zadzwonisz do Przewoźnika i podasz właśnie ten numer, który podałam Ci wyżej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

@ko_alka dzięki! A w jaki sposób, tak na przyszłość, mogę samodzielnie wyodrębnić nr zlecenia i sprawdzić jego status?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@geometryhustlers Obecnie numer zlecenia otrzymasz tylko od pracownika Allegro. W razie potrzeby napisz do nas na Gadane, pomożemy Ci 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
geometryhustlers
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Olu za pomoc! Czyli z tego, co zrozumiałem, podjazd kuriera jest zamówiony i nie muszę się martwić, że kliknąłem coś nie tak 😁Cierpliwie na niego poczekam, a w razie dłuższej obsuwy będę do nich dzwonić

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@geometryhustlers Tak, podjazd kuriera został zamówiony poprawnie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów