anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro generuje etykiety których nie ma i błąd API

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

Już drugi raz z tam tym samym zamówieniem. 
Wczoraj  wygenerował etykietę na paczkę przez Allegro poszedł sobie do żabki tam sa napisane ze paczka nie może być nadana przez sklep. Dobra poszedł do paczkomata a tam napisane ze kod nieprawidłowy. 
dzisiaj pisał w pomoc Allegro, pomogli mnie zrobić nowy etykiet. I znów ! W żabce - nie może być przyjęta, paczkomat - nie poprawny kod. Znów anulował etykiet. I w końcu jakiś błąd API jak spróbuje zrobić nowy etykiet 

1479ED15-132C-4351-B1D1-F86484FF8BAA.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TRU-SHOP Cześć. 🙂 Poproszę o numer tego zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#



c2630b30-1347-11ed-aad9-fff1c8a115af

oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

@ko_alka  napisał(a):

i co teraz robić ?


 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TRU-SHOP, taki komunikat związany jest z problemem w umowie z przewoźnikiem. Może być to związane z nieopłaconymi należnościami u InPost. Natomiast wszystkie informacje powinien przekazać Ci przewoźnik.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

i wczoraj i dzisiaj dzwoniłem do Inpostu. Powiedzieli i wczoraj i dzisiaj że to jest problem Allegro. Bo przez Allegro byly zrobione etykiety. 

oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

Kupjący już otworzył dyskusję w sprawie tego że nie dostał paczka w wyznaczony okres. Ja nie mogą nadać paczkę,  nikt nie reaguje na problemy z nadaniem tam tej paczki. Pani z Allegro ktora dzwoniła dzisiaj powiedziała że będę kontaktować się z inpostem w tej sprawie. No i koniec. Nikt mnie nie odpowiada co mam dalej robić.  

Ciekawe czy będzie mnie zaliczana że miał dyskusję z powodu błędu Allegro? 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2022-08-06 00.01.43.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TRU-SHOP Sprawdziliśmy tę sytuację ponownie. Paczki nadajesz przy użyciu umowy własnej z InPost. W logach pojawia się błąd, który świadczy o tym, że albo nie masz środków na saldzie InPost, albo masz jakieś zadłużenie i tę sprawę musisz wyjaśnić z InPost. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

55-27
#7 Wielbiciel#

Mam tak  samą sytuację. Nie mogę wysłać paczki w paczkomacie wyskakuje informacja błny kod nadania.

Czy mogę edytować wydrukowaną etykietę?

oznacz moderatorów