anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DHL SMART

ProgresPR
#7 Wielbiciel#

"Możesz zamówić kuriera po Twoją przesyłkę. Kurier odbierze przesyłkę z adresu, który wskażesz w formularzu nadawczym. Tę opcję udostępniamy w cenie usługi podstawowej, czyli jest dla ciebie bezpłatna."

To jest fragment po otrzymaniu wiadomości, aby dołączyć nową usługę DHL.  Zagłębiając dalej się w temat w regulaminie załącznik 4- usługi dodatkowe opisane jest tak: "Zlecenie odbioru (dotyczy zlecenia 5 lub mniej przesyłek z jednego miejsca w tym samym dniu) - W cenie Usługi"

Jeżeli zlecę podjazd kuriera DHL i przekażę jedną paczkę to czy zapłacę za podjazd tak jak to ma miejsce w DPD, że darmowe podjazdy są powyżej 4 zleconych podjazdów, a poniżej ponosimy po jakimś miesiącu opłatę za taką usługę? Czy nie ważne że zamówię podjazd 1 czy 10 razy to nie będę naliczony za tą usługę?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ProgresPR Zgodnie z informacją dostępną w regulaminie zlecenie odbioru 5 lub mniej przesyłek z jednego miejsca w tym samym dniu (kod DHL_N1_PODJAZD) jest w cenie usługi. Czyli za podjazd po jedną paczkę nie zapłacisz dodatkowo.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów