anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie Smart!, nieobsługiwany w Wysyłam z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
aRGB
#8 Zapaleniec#

Cześć! Właśnie ktoś kupił odemnie produkt wybierając dostawę Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie w ramach Smart!, a więc zapłacił za to dokładnie 0 zł. Wchodzę w Wysyłam z Allegro (zgodnie ze stronami pomocy Allegro, taka przesyłka powinna być nadana przez Wysyłam z Allegro), wprowadzam wszystkie dane i zonk - "Pobranie przy doręczeniu - usługa niedostępna u tego przewoźnika.". Wcześniej, gdy ktoś brał Pocztexa za pobraniem po prostu wysyłałem używając Furgonetki, ale tym razem to odpada, ponieważ klient zapłacił 0zł w ramach Smart! (od kiedy tak można???), ja za paczkę zapłacę 17, a produkt kosztował 100.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@aRGB A próbujesz nadać z tego konta, z którego tutaj piszesz? Bo wysyłam z Allegro jest dla kont Firma więc stąd zapewne problemy  😊

Pobrania w smarcie są dostępne od 2 listopada .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
aRGB
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiście "Z Wysyłam z Allegro skorzystasz, jeśli masz konto firmowe.". Nastomiast przesyłki DPD nadaję na co dzień przez Wysyłam z Allegro, tak samo Pocztexa 48 bez pobrania i nie ma żadnych problemów.

Trochę nie rozumiem działania Allegro, które jednoznacznie ma oskubać sprzedającego z pieniędzy - jeżeli konto nie-firmowe nie ma możliwości nadawania Pocztexa z pobraniem w ramach Smart!, to po co mogę zaznaczyć taką opcję w cenniku dostaw? 🤔

Szkoda gadać...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@aRGB  Nadajesz Pocztexa 48 przez wysyłam ? Dziwne 😄  I normalnie Allegro dolicza Ci te przesyłki do rachunku ?  

_____________
Kama
oznacz moderatorów
aRGB
#8 Zapaleniec#

Tak 😎 Jest to najgorsze, co w moim przypadku można zrobić - etykiety, które są generowane nigdy nie pasują wymiarowo do etykiet samoprzylepnych, które mam. W sumie już się do tego przyzwyczaiłem 🙂1234.png

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aRGB @Kaliope_Brzeg  wysyłam z allegro nie obsługuje pobrań bez podpięcia umowy, dlatego nie można nadać 😞

Z Wysyłam z Allegro skorzystasz bez podpisywania umowy z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, za które rozliczysz się bezpośrednio z nami i nadasz zamówienia opłacone z góry.

Możesz także dodać umowę własną z przewoźnikiem – wtedy zamówisz przesyłki metodami, które oferuje przewoźnik i nadasz zamówienia opłacone z góry oraz za pobraniem.

________
Κώστας
oznacz moderatorów