anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart a strecz

lukasz_0000
#7 Wielbiciel#

Witam, czy posiadając Allegro smart (jestem sprzedawcą) mogę pakować przesyłki w strecz?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Takie przesyłki pakowane w karton owinięty streczem, to standard. Ważny wymiar.

oznacz moderatorów

lukasz_0000
#7 Wielbiciel#
  • Nie owijaj paczki folią stretch, ponieważ utrudnia ona przesuwanie przesyłek po linii sortującej przesyłki.

Taka informacja jest na stronie przewoźnika, kiedy zapytałem na czacie allegro, stwierdzili że za paczki zapakowane w strecz może być naliczana dodatkowa opłata

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@lukasz_0000 tak , możesz , ale zwracaj uwagę na standardowy kształt paczki oraz wymiary, za niestandardy są dopłaty .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lukasz_0000  będz ECO

Rozpocznij kurs Jak być EKO na Allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz_0000 Cześć. Poszczególne wymogi zależą od przewoźników - wielu z nich może uznać paczkę owiniętą w folię stretch za przesyłkę niestandardową. InPost może naliczać opłaty dodatkowe za owijanie paczek folią stretch. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka wprowadzasz w błąd 🥀 oto link -https://inpost.pl/sites/default/files/docs/regulaminy/zasady-przygotowania-i-pakowania-przesylek-inp...

 

cyt,,Dopuszczalne jest zabezpieczenie kartonu z zewnątrz folią stretch. Tego typu opakowanie nie jest traktowane jako Paczka Niestandardowa (w przypadku spełnienia
pozostałych warunków, zwłaszcza dotyczących regularnych kształtów, oraz zastosowania folii stretch, której struktura nie spowoduje wstrzymywania ruchu paczki na
przenośnikach taśmowych).

oznacz moderatorów