anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart jak to jest?

Majoris_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Mam pytanie do was. Jak to jest z tym smartem, mam możliwość uruchomienia go, ale proszę o odpowiedź jak to w końcu z nim jest, bo jedni mówią opłaca, drudzy nie.

Mam teraz kuriera, który indywidualnie od wielkości paczki bierze od 25 do nawet 240zł za przesyłkę. 

Średnio to tak 50zł za kuriera (paczki ciężkie i duże)

Czy jeśli uruchamiam smarta, to po wygenerowaniu etykiety kurierzy normalnie jadą po paczkę i nie trzeba mieć umowy? Np. Allegro dpd, czy jakiś DHL? Dla smarta małe paczki pewnie interesujące, ale tutaj...w paczkach dużych pewnie dopłaty będą spore, czy w ogóle źle myśle. 😜

Ogólnie pytanie jest takie: Czy po uruchomieniu smarta i dodaniu tych 2,3 form dostawy, kurierzy dostają zlecenie przez allegro i jadą po paczki? Umów nie ma, a to jest zintegrowane?

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Majoris_pl jak duże i ciężkie to paczki? Bo przy dużych to spore są dopłaty za gabaryt.

oznacz moderatorów

Majoris_pl
#8 Zapaleniec#

No powiedzmy, że duże np.: 

Waga 28,00 kg Wysokość 11 cm Szerokość 36 cm Długość 177 cm

Teraz pytanie - czy dopłacać smart się opłaca - bo powiedzmy mam cenę 200 pln, jak wiemy prowizje w allegro liczone są też od kosztów dostaw jeśli nie mamy smarta, więc - jeśli mój koszt dostawy wynosi 50zł = 250zł, to czy w smarcie dopłacę więcej niż te 50zł ?

Jest jakiś przelicznik tego? Bo generalnie nie chce uruchamiać czegoś czego nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów