anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - jedno zamówienie w dwóch paczkach - jak ustawić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
abc-szalunki
#2 Obserwator#

Hej,

mam pytanie: co zrobić w sytuacji, gdy sprzedaję towar, który musi zostać wysłany w dwóch paczkach?

Chcę sprzedawać "zestaw 100 zacisków szalunkowych" (wysyłam je w dwóch paczkach po 50szt). Jak w takiej sytuacji ustawić smarta? Jak ustawię wysyłkę za 8.99, a muszę wysłać towar w 2 paczkach, to dostanę etykietę tylko na 1 paczkę?

I pytanie drugie:

Do obsługi smarta koniecznie potrzebuję managera paczkomatów? Co w przypadku, gdy chcę korzystać ze smarta przy wysyłce kurierskiej DPD? Muszę ściągać jeszcze jakąś aplikację?

Czy to wszystko mogę załatwić dzięki wysylam.allegro.pl ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź to;

Należy zrobić tak:

  1. Być zalogowanym na stronie manager.paczkomaty.pl
  2. Przejść do zakładki "Import Allegro InPost"
  3. Zmienić typ pokazywanych przesyłek z "niewygenerowane" (domyślne) na "wygenerowane"
  4. Wtedy pokażą się wszystkie wygenerowane przesyłki
  5. Zaznaczyć Kupującego i postępować jak przy generowaniu pierwszego listu, czyli "przygotuj" i "opłać"
  6. Powtarzać aż do uzyskania odpowiedniej ilości listów przewozowych

oznacz moderatorów
abc-szalunki
#2 Obserwator#

Ok, rozumiem.

Do czego w takim razie służy wysylam.allegro.pl ? 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@abc-szalunki powyżej wprowadzają cię w błąd bo za drugą zapłacisz nie będzie w smarcie 😞

Nie da się do jednego zamówienia 100 szt wygenerować 2 darmowych etykiet smart 😞 rozbij to na dwie aukcje po 50 lub wkalkuluj w towar 🙂  jedno zamówienie aukcja - jedna etykieta smart.

Jak by klient kupił na 2 aukcjach po 50 szt i ustawił być cennik że jedna sztuka w paczce to wtedy masz dwie etykiety darmowe smart 🙂

Drugie 

Paczkomaty - menadżer lub umowa podpięta i wysyłam z allegro.

DPD smart możesz nadawać z wysyłam z allegro ale prócz pobraniówek ( z czasem mają dodać na razie na pobraniówki musisz mieć umowę )

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
abc-szalunki
#2 Obserwator#

Tak żem właśnie czuł panie kostas 🙂

oznacz moderatorów