anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - kiedy pojawia się status?

MAMY ROZWIĄZANIE!
xxx_STORE
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

jestem nowym sprzedawcą na Allegro i w Centrum Zniżek posiadam aktywną opcję Allegro Smart.

Czy jest możliwość wybrania Allegro Smart dla każdej oferty indywidualnie, czy system robi to automatycznie dla wszystkich ofert. Aktualnie nie mam statusu Smart przy żadnej z ofert. Jednym z warunków jest oferowanie dostawy np.: poprzez Allegro Kurier DPD. Czy należy mieć we wszystkich ofertach opcję dostawy dedykowaną dla Smart? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
serwis-texas
#19 Nestor#

@xxx_STORE 

Jeżeli spełniasz wszelkie inne warunki to oznaczenie SMART będzie się pojawiało przy tych ofertach gdzie będzie kurier w ramach programu, w Twoim przypadku DPD. Jeżeli w innych ofertach go nie dodasz to te oferty nie będą miały oznaczenia. Od tyle.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

oznacz moderatorów
xxx_STORE
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź!

oznacz moderatorów
xxx_STORE
#7 Wielbiciel#

Mam aktywne Allegro Smart, ale nadal moje oferty nie mają statusu Smart pomimo dostawy Allegro Kurier DPD.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@xxx_STORE 

Co to znaczy mam aktywne Allegro SMART? Aby sprzedawać w programie, nie ma potrzeby wykupywania usługi.  Brakuje Ci pięciu, unikalnych pozytywnych komentarzy. Masz na tą chwilę trzy. Wszystko jest opisane w linku powyżej.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xxx_STORE, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Musisz jeszcze wykonać kurs dla nowych sprzedających. Znajdziesz go tutaj. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów