anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - nalicza się opłata za wysyłkę

MAMY ROZWIĄZANIE!
TerraShopPL
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem - klient zakupił przedmiot z wysyłką Allegro Smart Inpost. Wszystko poprawnie - nie zapłacił za dostawę. W momencie gdy chcę wygenerować etykietę InPost pokazuje mi się informacja, że muszę zapłacić za przesyłkę. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?

Z góry dzięki.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
filatelista_2007
#10 Popularyzator#

Albo etykieta została już wygenerowana, albo po prostu serwery inpost się zawiesiły.

Proponuję wylogować i zalogować się ponownie do menedżera paczek.

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

A masz ustawioną kwotę dla darmowych przesyłek?

oznacz moderatorów
TerraShopPL
#7 Wielbiciel#

Chodzi o darmową dostawę po przekroczeniu jakiejś kwoty? Tak, mam - 300zł a tutaj zakup był za 480zł.

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

dlatego Ty ponosisz koszt wysyłki bo zakup był za kwotę wyższą niż 300zł które masz ustawione

oznacz moderatorów
TerraShopPL
#7 Wielbiciel#

Ok, a możesz mi wytłumaczyć jak to się ma to Allegro Smart? 🙂 To znaczy, przy transakcji widnieje informacja że klient wybrał Smarta rozumiem, że takiej sytuacji nie przewiduje cała ta procedura ? 

oznacz moderatorów
PawHaft
#12 Orędownik#

Jaką formę zapłaty czy wysyłki by nie wybrał, ma od Ciebie darmowa dostawę, bo zakupił produkt o kwocie wyższej niż ustawione 300zł

Ma wykupionego smarta i wybrał akurat formę dostawy ze smartem, dlatego widnieje Tobie że Allegro Smart

oznacz moderatorów
TerraShopPL
#7 Wielbiciel#

Ok, dzięki za wyjaśnienia 🙂 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

Jeżeli masz podpisaną umowę z inpost i generujesz etykietę bezpośrednio na ich stronie to bez względu czy klient kupił w smart z darmowa dostawą czy bez to zawsze trzeba kliknąć przycisk Opłać. Przy smarcie opłata nie będzie naliczona.

oznacz moderatorów