anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart nowe cenniki

room152
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, wg nowego regulaminu muszę udostępnić kuriera z dostawą do drzwi w ilości 2 różnych.

Problem w tym, że obecnie mam oferty smart bo mam kuriera ALLEGRO DPD bo tylko on wozi paczki do 150cm długości boków cała reszta wozi do 120cm najdłuższego boku.

 

I co teraz? strace smart bo Allegro nie ma żadnego dodatkowego kuriera, który wozi do 150cm?

 

Wszystko działało i było ok, klienci kupowali ze smaretem teraz przez to, że ktoś zmienił sobie regulamin ja ucierpię?

Allegro, wolicie zastawiać się bezsensownymi regulaminami czy robimy handel?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@room152 wszyscy stracicie smarta więc w czym problem 🙂 dolicz do towaru i daj darmową dostawę lub śledź konkurencję jak to rozgrywa 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

No mogę doliczyć przesyłkę do towaru i ominąć smart.. ale to o to chodziło Allegro, żeby rezygnować z ich usługi?

Klient zapłacił za smarta raz i drugi raz zapłaci za dostawę w towarze... dzięki regulaminowo Allegro 😉 albo nie zapłaci bo nic nie kupi a ja z kolei będę stratny dzięki regulaminowi Allegro 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@room152 zgłosiłam już ten problem do zespołu, który zajmuje się zasadami Smart! dam znać, gdy otrzymam więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

i jak tam rozmowa z zespołem? temat zapomniany, olany?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@room152 nie, temat nie został olany, ale nie otrzymałam informacji w tej sprawie. Najprawdopodobniej decyzja odnośnie do przesyłek, których ze względu na gabaryt nie można udostępnić dwóch kurierów, nie została jeszcze podjęta, a gdy tak się stanie, to dam znać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

ok, czekam 🙂

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@room152 osobiście 30 sierpnia nie wchodzę w nowe warunki Smart, za dużo tych kurierów się zrobi jak dla mnie. Zrobi się chaos którego nie potrzebuje 

oznacz moderatorów

room152
#9 Pomysłodawca#

to tez racja.. co za różnica kto mi przywiezie towar.. ważne, że przywiezie... a sprzedawcy sami wiedzą jakim kurierem im lepiej wozić swoje towary, który lepiej sprawdza się na rynku wg potrzeb.

 

oznacz moderatorów