anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART zmiany

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

mam pytanie obecnie mam DPD i analizuje oplaty dodatkowe u innych kurierow mysle nad DHL jesli dodam go i np mam paczke : 30x46x126 waga gabarytowa wychodzi 43,47 kg, więc tutaj  może zostać doliczona dopłata za wagę gabarytową powyżej 31.5kg - 2.99 zł oraz Element niestandardowy (przynajmniej jeden z wymiarów jest większy niż 120 x 60 x 60 cm) 25.99 zł a czy np jak bede to chciec nadac przez allegro nie pokaze mi sie komunikat ze nie moge nadac gdyz za duze wymiary podaje ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Wasze oferty będą Smart!, jeśli jedną z 3 wymaganych metod dostaw do punktów odbioru lub automatu paczkowego będzie Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier).  ja nigdy nie udostępniałem do punktu odbiory mam za duże gabaryty wiec wystarczy jak np bede miec dpd i dhl ? wtedy nie strace smarta ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, 1kurier na adres.

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

tylko i tak jest problem bo analizuje pocztex i dhl i wszedzie tyle oplat dodatkowych a znajac zycie w trakcie sie pokaża jeszcze jakies niespodzianki bo przekracza wage gabarytowa. Zawsze miałem tylko DPD bo tam najdluzszy bok 150 cm

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ja poprostu juz nie ogarniam tu czytam roznie pisze kazdy , jak pisałam poprzez formularz tez kazdy co innego pisze a teraz jeszcze dzwonnil ktos i mi gadal ze ja musze udostepnic jedna metode cos o Allegro one box ze moj kod to obsluguje ale ja mowie ze nie udostepniam do punktu kazał pisac poprzez formularz 😛

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud to czy będzie możliwe utworzenie etykiety dla przesyłek, które przekraczają wymiary na formularzu Wysyłam z Allegro zależy od przewoźnika, większość z nich odrzuca takie zlecenie i wówczas formularz nie pozwala na podanie wymiarów przekraczających gabaryty. 
Kwestię kurierów dla przesyłek których bok ma więcej, niż 120 cm już zgłosiłam i dam znać, gdy otrzymam informacje na ten temat, ponieważ zgodnie z nowymi zasadami Smart! takie przesyłki nie będą mogły mieć oznaczenia, ponieważ tylko jeden przewoźnik dostarcza przesyłki w takim rozmiarze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

to trzeba czekać jak zawsze ogólnie jest to bardzo niesprawiedliwe co się będziemy czarować sami o tym wiecie 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Witam . Czy wiadomo juz cos w tej sprawie : Czy będzie możliwe utworzenie etykiety dla przesyłek, które przekraczają wymiary na formularzu Wysyłam z Allegro ? większość z nich odrzuca takie zlecenie i wówczas formularz nie pozwala na podanie wymiarów przekraczających gabaryty. 
Kwestię kurierów dla przesyłek których bok ma więcej, niż 120 cm .  Zgodnie z nowymi zasadami Smart! takie przesyłki nie będą mogły mieć oznaczenia, ponieważ tylko jeden przewoźnik dostarcza przesyłki w takim rozmiarze. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FUB_Step-Bud przykro mi, ale jeszcze nie otrzymałam żadnych nowych informacji w tej sprawie, dam znać, gdy czegoś się dowiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Czy będzie możliwe utworzenie etykiety dla przesyłek, które przekraczają wymiary na formularzu Wysyłam z Allegro zależy od przewoźnika, większość z nich odrzuca takie zlecenie i wówczas formularz nie pozwala na podanie wymiarów przekraczających gabaryty.???
Kwestia kurierów dla przesyłek których bok ma więcej, niż 120 cm co wkoncu z tym bo z tego co wiem macie zamiar nie robic zadnych wyjatków to jak sprzedawcy mają sprzedawac swoje produkty ?? ponieważ zgodnie z nowymi zasadami Smart! takie przesyłki nie będą mogły mieć oznaczenia, ponieważ tylko jeden przewoźnik dostarcza przesyłki w takim rozmiarze.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   kiedy będzie cos wiadomo ??? 

oznacz moderatorów