anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki wielkogabarytowe na Smart

gastrosmak
#7 Wielbiciel#

Mam problem od dłuższego czasu. Chcę dodać przesyłki cięższe niż 31,5kg (max waga u DPD) na smarcie, jednak boję się opłat dodatkowych na smarcie. Przedmioty, które chcę dodać są dostępne u innych sprzedawców na smarcie. Jak to się dzieje? Mają podpisane umowy z przewoźnikami na cięższe produkty?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Są dopłaty które nalicza sobie DPD i temat opisywany wielokrotnie  atu masz jeden z przykładów:

oznacz moderatorów

gastrosmak
#7 Wielbiciel#

Mogę prosić o linka do tematu? Z góry dzięki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gastrosmak jak wysyłasz przez WzA to system nie przepuści paczki cięższej niz 31,5 kg wagi rzeczywistej lub gabarytowej 😞 a jak oszukasz system to dowalą 

Pierw dopłata za paczkę powyżej 10 kg 

Dopłata do usługi Allegro Odbiór w Punkcie DPD Pickup do paczki o wadze powyżej 20 do 31,5 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N38_PUNKTY_NADWAGA_20_31_5
19,99 zł

 

A potem za wagę powyżej 31,5 kg jako niestandardowe 🙂

Dopłata do paczki o wadze powyżej 31,5 do 40 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N22_NAD_31_5_40
35,99 zł
Dopłata do paczki o wadze powyżej 40 do 50 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N23_NAD_40_50
45,99 zł
Dopłata do paczki/palety o wadze powyżej 50 do 100 kg (której waga jest ustalana na podstawie wagi gabarytowej)
DPD_N24_NAD_50_100
159 zł
Dopłata do paczki/palety o wadze powyżej 100 do 200 kg (której waga jest ustalana na podstawie wagi gabarytowej)
DPD_N24_NAD_100_200
179 zł
Dopłata do paczki/palety o wadze powyżej 200 do 300 kg (której waga jest ustalana na podstawie wagi gabarytowej)
DPD_N25_NAD_200_300
199 zł
________
Κώστας
oznacz moderatorów

gastrosmak
#7 Wielbiciel#

Czy jest jakieś rozwiązanie, które może ograniczyć dodatkowe koszty większych wysyłek na smarcie? Jakaś umowa indywidualna z DPD?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@gastrosmak 

Umowa indywidualna nie ma nic wspólnego z Allegro DPD Kurier, czyli nie ma nic wspólnego z SMART.

oznacz moderatorów