anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak SMART W OFERTACH konto zarejestrowane we wrześniu - nowy sprzedawca

webcarestore
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ BARK SMART W OFERTACH.

Prośba o pomoc i weryfikację. Zgodnie z obecnie obowiązującą promocją Allegro Smart! dla sprzedających - Jeśli dopiero zaczynasz sprzedaż na Allegro, czyli Twoje pierwsze konto firma został zarejestrowane między 1 lipca 2021 a 31 stycznia 2022, możesz skorzystać z promocji. 

Po ukończeniu tego kursu, możesz oferować Allegro Smart przez pierwsze 3 miesiące na specjalnych zasadach. Kurs ukończony, warunki zwortów dodane  ofertach,udostępniłam w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) A smart się nie pojawia. Do weryfikacji podaję numer oferty. 11265382847. Prośba o pomoc bo już mi się pomysły skończyły.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

pinsplash
#21 Demiurg#

@webcarestore Odpowiedż jest bardzo prosta. Pierwszy punkt regulaminu smarka dla sprzedawców:

Jakość sprzedaży
Masz 5 pozytywnych ocen (łapki w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz Twój wskaźnik poleceń jest na poziomie co najmniej 98% lub jesteś Super Sprzedawcą

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie do końca , możesz zaliczyć akademię.😐

oznacz moderatorów

webcarestore
#7 Wielbiciel#

AKADEMIA ZALICZONA WCZORAJ

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jednak nie zaliczona.🙂

oznacz moderatorów

webcarestore
#7 Wielbiciel#

O TYM WIEM, NATOMIAST Zgodnie z obecnie obowiązującą promocją Allegro Smart! dla sprzedających - Jeśli dopiero zaczynasz sprzedaż na Allegro, czyli Twoje pierwsze konto firma został zarejestrowane między 1 lipca 2021 a 31 stycznia 2022, możesz skorzystać z promocji. i WTEDY MOGĘ MIEĆ SMART ZAKKŁADAJĄC SPEŁNIENIE WARUNKU UDOSTĘPNIA WYMAGANYCH PRZEZ SMART FORM WYSYŁKI TOWARU. KONTO ZAKŁADAŁAM WE WRZESNIU. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@webcarestore Poprosiłam o sprawdzenie i otrzymałam informację, że kurs Akademii Allegro nie został przez Ciebie ukończony. Właśnie dlatego nie ma oznaczenia w Twoich ofertach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Zerobit
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, czy jest możliwość weryfikacji konta , aby uzyskać smart ? 

certyfikat ze szkolenia posiadam, przeszliśmy allegro smart 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zerobit Sprawdzimy dokładnie Twoje konto i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko uzyskam szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zerobit Dostałam potwierdzenie, że niestety nie spełniasz warunków tej promocji dot. powiązania kont. W naszym serwisie posiadasz już konto pod tym samym NIPem, w związku z czym nie jesteś nowym Sprzedającym. Natomiast do uzyskania oznaczeń Smart w Twoich ofertach brakuje Ci już tylko 1 oceny od Kupujących, więc wkrótce prawdopodobnie spełnisz  standardowe warunki programu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Zerobit
#7 Wielbiciel#

WITAM, JUZ POSIADAM 5 POZYTYWNYCH 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Zerobit, w takim razie oznaczenie Smart! powinno pojawić się w Twoich ofertach do 24h. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

webcarestore
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy mogłabym prosić o ponowną weryfikację czy jest możliwość uzyskania smarta. Cały kurs Akademii został wg mnie wykonany poza jednym zadaniem. Mam 70certyfikatów. Utknęłam na zadaniu -Uzupełnij odpowiednie przyimki w kursie. Jak napisać prawidłowo e-mail w języku angielskim?.  Konsultowane z anglistą, który twierdzi, że wszystko jest ok a system pokazuje błędne odpowiedzi.  Proszę o weryfikację ewentualnie pomoc. CO mam jeszcze zrobić aby uzyskać smart???

 

I look forward  to hearing from you soon.

List  of new partners.

The meeting is scheduled  for May 13th.

Changes in  the budget.

I expect details from  the progress of the project.

We are interested in this project.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@webcarestore właśnie ukończyłam ten kurs, żeby sprawdzić co mogło pójść nie tak, ale w ogóle nie trafiłam na zadanie z angielskimi przyimkami. Postaram się to wyjaśnić ale napisz proszę czy ukończyłaś ten kurs? I czy tutaj możesz pobrać certyfikat Allegro Smart dla sprzedających?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

webcarestore
#7 Wielbiciel#

@la_nika Tak ukończony. Mogę pobrać. Ukończony 24.12.2021 a Smart dalej nie pojawia się w ofertach. Podaję jeszcze numer oferty do weryfikacji 11265382847 

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@webcarestore czy mogę poprosić Cię o pobranie certyfikatu z kursu i przesłanie go na adres e-mail spolecznosc@allegro.pl ? Wyjaśnię to dla Ciebie! 
Realizacja kursu Jak napisać prawidłowo e-mail w języku angielskim? nie wiąże się z przyznaniem oznaczenia Smart! w ofertach, ale to również postaram się wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

webcarestore
#7 Wielbiciel#

@la_nika  mail wysłany. Będę wdzięczna za pomoc. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@webcarestore już wyjaśniam co się stało. Do tego programu przyjmowani są sprzedawcy, którzy stali się kontem firma po 1 lipca oraz ukończyli kurs akademii allegro - dostają wtedy 3 miesiące na rozkręcenie sprzedaży ze Smart.
Natomiast Twoje konto stało się kontem firma 25 sierpnia, od tego momentu liczyliśmy 3 miesiące. Natomiast Ty kończąc kurs 24.12.2021 zrobiłaś to miesiąc po 3miesięcznym okresie. Dlatego nie otrzymałaś oznaczenia Smart! w ofertach. 
Możesz wciąż otrzymać je poza promocją. Czyli potrzebujesz 5 pozytywnych ocen od kupujących i wskaźnik poleceń przynajmniej na poziomie 98%. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@webcarestore dziękuję za przesłanie certyfikatu! Wyjaśnie to dla Ciebie i wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po pierwszym etapie następny pojawia się po ok 2dniach, ale sprawdź może coś przeoczyłeś.https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart#co-zrobic-aby-twoje-oferty-byly-oznaczo...

oznacz moderatorów