anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Smarta

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepdokir
#7 Wielbiciel#

Od dwóch dni klienci zwracają mi uwagę że nie mam pakietu smart i kiedy będzie. Nie wiem dlaczego został wyłączony bo tak naprawdę jak sprawdzam to według mnie spełniam wszystkie Kryteria. Czy może ktoś jakoś pomóc i wyjaśnić. Czytałem wszystkie regulaminy i wydaje mi się że wszystko po mojej stronie jest okej.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie widzę powodu , najlepiej zapytaj przez ,, allegro - pomoc ,,

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sklepdokir tak jeszcze ciś mi przyszlo do głowy ..... nie masz SS czyżby nierozwiązana dyskusja ?? , przy niewielkiej ilości ocen leci jakość . Sprawdź tu-https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy

oznacz moderatorów
sklepdokir
#7 Wielbiciel#

Faktycznie jedną miałem taką która dość długo trwała, ale ostatecznie wczoraj klient ją zakończył. Może też systemy muszą z aktualizować informacje i trzeba poczekać dwa dni. Ale napisałem też do pomocy i czekam na ich odpowiedź. Pomimo tego wielkie dzięki za podpowiedzi

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sklepdokir jeśli ma status ,, rozwiązana ,, to O.K. ale  jeszcze jedno 

Udostępnij minimum 2 formy dostawy z 2 różnych grup oraz ustal dla nich cenę, która mieści się w przedziale określonym przez Allegro. Poniżej znajdziesz listę form dostawy Allegro Smart obowiązującą od 1 lipca 2020 wraz z maksymalnymi cenami za wysyłkę, jakie mogą znaleźć się na Twoich aukcjach.

 

 

allegro-smart-metody-dostawy.png
oznacz moderatorów