anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić wysłałam paczkę Pocztexem 2.0 paczka nie dotarła do zamawiającego.

bamboszkowa2
#1 Nowicjusz#

Wysłałam Klientce paczkę Pocztexem 2.0 , w dniu 13 maja. Paczka do dziś nie dotarła. W e-monitoringu od 3 dni widnieje informacja, że paczka jest w sortowni w Ciemne.  Co mam zrobić w tej sytuacji. Reklamacji nie mogę złożyć bo jest to możliwe po 30 dniach roboczych od nadania. Klient się niecierpliwi...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

napisz interwencję 

kontakt@poczta-polska.pl

lub zgłoś problem do swojego opiekuna PP ...jeśli masz .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bamboszkowa2 wcale nie ja ostatnio w EN składałem po dwóch tygodniach 🙂 Poczta ma problemy, strajkują, zwalniają sam czekam na paczki po kilka dni co kiedyś nie miało miejsca 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@kostas11 

Moich nie przyjmują przed upływem 30 dni. Ostatnio przesyłka szła 28 dni.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MikroLITY sprawdziłem, mogę nawet złożyć reklamację na opóźnienie wczoraj nadanej paczki 😄 oczywiście mówimy o reklamacji z poziomu EN !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@kostas11

Ja też mogę złożyć w EN oraz poprzez system reklamacji na stronie PP, ale po kilku dniach dostaję info, że mam odezwać się po 30 dniach, bo wtedy uznaje się przesyłkę za zaginioną.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Bo tu wszystko zależy od tego, co zgłaszasz w reklamacji i od rodzaju przesyłki.

Zaginięcie można zgłosić po upływie 30 dni, a opóźnienie następnego dnia po upływie gwarantowanego terminu doręczenia.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Info od Pani z Poczty: w tej sortowni brakuje pracowników i będą opóźnienia.

oznacz moderatorów

bamboszkowa2
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za informację...

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Reklamację z tytułu opóźnienia w doręczeniu można składać już następnego dnia po upływie gwarantowanego terminu doręczenia. 30 dni trzeba odczekać przy zgłaszaniu zaginięcia przesyłki.

oznacz moderatorów