anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Częściowy zwrot towaru z opcją SMART

plexi-home
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedaję towar o niskiej wartości, max. kilkanaście zł/sztuka. Zauważyłem pewien trend u części klientów tzn. zamawianie towaru do wartości min. 45 zł aby wysyłka była darmowa, następnie zwrot części towaru. Uważam że każdy sprzedawca towaru o wartości poniżej 45 zł ma z tym problem. Czy Allegro zamierza jakoś to ukrócić ???? Dla sprzedawców jest to dodatkowy koszt oraz niepotrzebna praca. Co z tego, że dostanę zwrot prowizji jak nabijam cały towar na kasę, księgowa dostaje gorączki. 

Proponuję aby zwrot towaru częściowego z wysyłki SMART nie był darmowy lub dodatkowe bonusy dla sprzedawcy. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@plexi-home Na tą chwilę nie zmienią, może zrobić zestawy.🤔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 zestawy to użeraczka , zgłasza zwrot zestawu , a oddaje tylko 1 produkt , wiem ,że nie muszę przyjmoweać w takiej postaci , ale z góry wiadomo jak to się kończy .

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Rozwiązanie jest proste - tylko całkowity zwrot byłby darmowy z pakietem smart ale na taką opcje nie ma szans.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@plexi-home nie zamierza , podnieś ceny do takiego pułapu żebyś był zadowolony pomimo wyłudzeń na smarka .

oznacz moderatorów

plexi-home
#8 Zapaleniec#

Nie da się podnieść ceny drobnicy którą sprzedaje do 45 zł/szt.

Jak dla mnie jest tylko jedno rozwiązanie tej sytuacji czyli zwrot częściowy na koszt klienta. 

Dziś jedną klientkę zapytałem wprost czy mam jej wysyłać całe zamówienie, bo już widziałem co się święci, i zaraz odpowiedziała że interesuje ją tylko część towaru, wskazała co, reszty mam nie wysyłać. Jeszcze podziękowała że zapytałem, bo nikt nie pyta i musi odsyłać towar. 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@plexi-home To jeszcze teraz uważaj byś nie dostał dyskusji i zgłoszenia do protecta o niewysłanie części produktów bo i takie kwiatki się zdarzają.

oznacz moderatorów