anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro uczciwie liczy nadania w tym samym dniu?

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

W ranach akcji rabatu za szybką wysyłkę, zaczęłam w tym miesiącu notować wysyłki w tym samym dniu. Oczywiście nie da się nadać wielu przesyłek np kupionych po 18:00 albo w weekend na DPD.

Wiem, że przesyłka musi zostać odebrana, zanim Allegro ją doliczy i że zapewne jest poślizg w podawaniu danych.

Mimo to Allegro podaje nieco zaniżony procent.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak dobrze kojarzę wpisy z tego forum to paczka nie tylko musi być nadana ale musi sie tego samego dnia znaleźć na sortowni.

oznacz moderatorów

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

czyli z paczkomatu kurier musi ją wyjąć w tym samym dniu, co automatycznie wyklucza nadanie w paczkomacie po 16:00 i w weekendy?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

W paczkomacie powinna się znaleźć do 14-tej ,która jest ustalona jako godzina graniczna..

 

oznacz moderatorów

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

o co chodzi z 14:00 jako godziną graniczną? Allegro tak ustaliło?

oznacz moderatorów

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

W dodatku do liczby zamówień Allegro wlicza także przesyłki anulowane przed wysłaniem. Taka uczciwość.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@elka-NEXT, jeśli chodzi o AlleProgres, to zgodnie z regulaminem:

Na potrzeby wyliczenia wskaźnika uwzględnione zostaną zamówienia opłacone oraz zamówienia z pobraniową metodą płatności, z wyłączeniem:

b. zamówień anulowanych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

moje wyliczenia wskazują na ponad 50% ZESKANOWANYCH w paczkomacie lub nadanych w punkcie DPD wysyłek w tym samym dniu, tymczasem Allegro wyliczyło mi ok 43%. Czy można to reklamowac?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@elka-NEXT  sprawdziłam i z naszych obliczeń wynika, że 62 kwietniowych zamówień do rpogramu zakwalifikowało się 27, co daje wynik 43,55%. Poproszę o przesłanie do Ciebie raportu wskazującego datę wysyłki i rozliczenia w ramach AlleProgres. Dzięki temu będzie Ci to łatwiej zweryfikować. Poproszę Cię o cierpliwość, zestawienie otrzymasz e-mailem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

elka-NEXT
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. Podliczyłam dokładnie z godzinami umieszczenia w paczkomacie i jest 40 z 62, wliczając parę jeszcze nie odebranych z paczkomatu. Gdyby odliczyć jeden zwrot to wyjdzie 39 z 61.

oznacz moderatorów