anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy ktos moze mi wytlumaczyc jak teraz sa naliczane oplaty za wysylke smart?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

hej mam problem z wysylkami smart a mianowicie wysylke mam tego samego dnia do 13 paczki sa wysyslane przed 13 i dochodza na drugi dzien mimo to oplaty  w wysokosci 0,99zl sa naliczene co robie zle ktos mi moze to wytlumaczyc? co zrobic zeby odzyskiwac 0,99zl a nie placic czytalam kilka razy ten regulamin i moja glowa chyba tego nie ogarnia moze mi ktos to wytlumaczyc najprosciej jak mozna?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE a zamówienie zrobione od północy do 13 ? czy z dzień wcześniej bo wtedy nie liczy się 😞

  • jest ono w ramach Allegro Smart!
  • w ofercie deklarujesz czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • masz ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujesz na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślesz w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego
________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

podam przyklad dzis po 13 kontrahenci dokonuja zakupow ja wysylam to jutro do 12 tak mniej wiecej czy to jest zle? wysylke mam 24h

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE źle za to nie dostaniesz zwrotu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

to wez mi to napisz jak mam wysylac zeby dostac

 

oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

czy za to powinni naliczyc oplate?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE tak, 

jak klienci złoża zamówienia dziś po północy i nadasz je jutro do 13 i doręczenie będzie w czwartek to to dopiero zaliczą 🙂 zamówienia złożone dziś od 13 do północy nie są liczone 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

no ok to co z tymi zamowieniami po 13 jak zrobic zeby wysylka byla zwracana 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE przesunąć godzinę do której klienci mogą zamawiać, czym późniejszą dasz tym więcej paczek się załapie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@PARTTHREE jeżeli masz ustawioną godz. szybkiej wysyłki na 13:00, to musisz jeszcze tego samego dnia wysłać i liczyć na to, że następnego dnia będzie już w paczkomacie odbiorcy. 🙂

oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

to chyba bedzie najlepiej zaznaczyc wysylke 24h bez godziny wysylki jak sadzisz zeby dostawac zwroty?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE 

to chyba bedzie najlepiej zaznaczyc wysylke 24h bez godziny wysylki jak sadzisz zeby dostawac zwroty?

wtedy nie ma w ogóle rabatu 😞

  • w ofercie deklarujesz czas wysyłki: natychmiast lub do 24 godzin
  • masz ustawioną godzinę szybkiej wysyłki dla przewoźnika, który realizuje dostawę danego zamówienia
  • realizujesz na czas zamówienia złożone i opłacone przed godziną szybkiej wysyłki – czyli w ostatnich 30 dniach minimum 95% tych zamówień zostało wysłanych tego samego dnia
  • zamówienie to wyślesz w dniu jego złożenia, a pierwsza próba jego doręczenia nastąpi następnego dnia kalendarzowego
________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

kurde  ale to porypane podpowiesz jak to rozwiazac jak najkorzystniej?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE kurde  ale to porypane podpowiesz jak to rozwiazac jak najkorzystniej?

Tak ustaw godzinę szybkiej wysyłki na 20 a najlepiej na 22 i nadaj przed północą  😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

wlasnie tak pomyslalam ale kto mi odbierze te przesylki jak kurier do 12 😄 a zakupy ludziom wychodza najlepiej w nocy

oszalec mozna

najlepiej to ustawic chyba na 23,59:D

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE u mnie to samo mam 13 godzinę bo tak podjeżdża i w tym miesiącu mam 4 przesyłki z rabatem, a najwięcej zakupów między 14 - 21 które się nie liczą.

Olej to dolicz do towaru, jest to tak skonstruowane że sam tego nie spełnisz chyba że skorzystasz z Fulfilment wysyłki z magazynu gdzie oferują nadanie o 20 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
PARTTHREE
#7 Wielbiciel#

dzieki za pomoc sporo mi wytlumaczyles zrobie wysylke do 22 zobaczymy moze sie cos uda

pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@PARTTHREE a nadasz paczkę między 22 a 00 i żeby była w doręczeniu następnego dnia, NIE więc nie kombinuj bo to nic nie zmieni 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów